Askerdeki sözlüm beni neden aramıyor?

4 yıldır birlikte olduğum insanı askere gönderdim. 10 gün önce. o insanı artık tanıyamıyorum 3 gündür aramıyo. bensiz nefes alamadığını söyleyen adam beni aramıyo. biliyorum askerde isteği zaman arayamaz. bugün bişeyi öğrendim ve çok üzüldü. ailesini hergün arıyomuş. neden beni aramıyo lütfen bi cevap verin :( geceleri uyuyamıyorum belki arar die ama telim çalmıyo...

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Ah canım benim ya benimde sevgilim askerde gideli 5 6 gün oldu çok zor bişey gerçekten 3 gün hiç arayamadı ve çıldırdım burda...Ama orda pek zamanları olmuyo dediğin gibi çok az boş bırakıyolar o da yemeklerden önce ve sonrA beş on dk kadar.Ailesine öncelik vermesine hak ver anneler daha çok merak eder :) hiç sıkma canını askerde tek düşündüğü sensin emin ol seni çok özlüyor sadece piskolojisi çok değişik bambaşka bi ortam alışamamıştır henüz...

0|0
    0|0
    • allah sanada sabır versin gerçekten cok zormuş. ben bilmiyodum bu kadar zorlancağımı. allah kavuştursun.kaç gündür uyku tutmuyo istese arar ailesini aradığına göre bilmiyorum hiç bişeyi unutmuştur belkide ne biliyim hala elim telde arar diye.

• tamam öyle yaprım en iyisi bu gece dua edicem inş arar beni.teşekür ederim yorumların için.allah sana da sabır versin bana da

• amin canım rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Askerliğin ilk 10 gününde bir insanın neler yaşadığını bir bilsen hiç böyle meraklanmazdın.

Sevgilin henüz acemi birliğinde ve şu an, hayatta görmediği bambaşka bir ortamda. Belki günde 4-5 saat anca uyuyordur. Oturup çay içmeye bile zor vakit buluyordur falan.

Bir sürü ihtimal var. Merak etme, askerdeyken orada başka kızlar "cilve" yapmıyorlar.

Hiç sevgiline kızma. Ona sadece destek ol. Acemi birliğini atlattıktan sonra rahatlayacak biraz daha. Sonrasında arar zaten.

0|1
    0|0
    • içimi rahatlattın teşekür ederim yorumun için..

• rica ederim. biz de geçtik bu dönemlerden; çok iyi anlıyorum o nedenle.

• Sen bir erkeğin askerde ilk 15 gün neler çektiğini biliyor musun? O ilk geceyi ve ertesi sabahı unutmayacağım...Kabus.

Merak edecek bir şey yok rahat ol. İlk bir ay geçene kadar bekle.

0|0
    0|0
  • Askerde ha denilince istediğini arayamıyorsun. Eğer sevmese 4 sene senle çıkmazdı .Merak etme o işi olduğu için seni arayamıyordur.

0|0
    0|0
  • askerliği kolaymı sanıyorsunuz.öle her istediğin zaman arayabileceği acil sevgili telefonu mu var sanıyor sunuz. 1 dk telefonla konuşmak için 1 saat kuyrukta bekleyenler var.dış görev olanlar parası olmayanlar neler neler var ..

0|0
    0|0
  • evet katılıyorum ...nedense askere giden erkekler herzaman sevgilililerinden ayrılırlar ben bunu cok gordum ne oluyorsa bayan gunleri sayar askerde sevgiliside kız olsun yeter yanımda der..bu mantık nedir anlayamıyorum..

0|0
    0|0
    • ben onu farklı biri olduğu için sevdim... umarım öyle olmaz çok yıpranırım

• niye aramıyor orda başka birini bulmuştur muhtemelen :)

0|0
    0|0
  • çok yoğundur orası askeriye mantıklı ol biraz

0|0
    0|0
  • askerde olduğu için olabilir

0|0
    0|0
    • biliyorum askerde.ben sadece ailesini arıyacak kadar vakti varmış.ben sadece beni neden aramadığını merk ediyorum

• Askerde başkası aklını çelmiş olabilir çarşı izinlerinde..Yada arkadaşlarının yanında utandığından senle konuşamıyordur..yada onu üzecek kıracak yada kızdıracak bişey yaptın haberin yok...Yada en büyük ihtimal sen abartıyorsun

Kızlar Ne Diyor 11

• Mantığın bittiği yere gönderiyorsun sevgilini çok normal seni arayamaması orada insanı olmayacak şeylerle meşgul tutuyorlar emin ol yakın zamanda arıycaktır seni.

0|0
    0|0
  • Rahat ol.sabret.şuan alışma evresinde.orası çok kalabalık.çömez.telefon sırası oluyor.her ıstediği zaman telefon edemıyor.biraz alışsın arıcak.içini ferah tut..;)

0|0
    0|0
  • bende ayni durumdayimm cok moralim bozukk sevgilim gideli 11 gün oldu en son 8 gün önce aradi ariycam dedi aramadii 2 günde bi ariycakti normalde hergün bekliyorum ariycak diye gözüme uyku girmiyor neden aramiyor diye düsnmekten onu cok merak ediyorummm 2. yil oldu beraber olali cildirmak üzereyimmm arkadasim kendime bi meskale bulmami söyledi bukadar düsünme oluruna birak nasil olsa arar diyor ama yinede icim icimi yiyor niye aramiyor diyeee :((((((

0|0
    0|0
  • hemen paranoyak olma , tabikide araması cok zor oda kısa zamanlarda ailesini arıyodur cok merakta kalmamaları için , hemen kötüye calıstırma aklına tabiki arıcak seni bi alıssın . askerlik sartları cok zor gercekten abim astsubay 4 yıldır azcok biliyorum cicim :)

0|0
    0|0
  • Biraz kendı haline bırak.Daha alısmaya calısıyodur belkıde.yada senden beklıyodur.Onu merak edıp edmedıgını ögrenmek ıcın bence sen ara Merak eddım neden aramıyosun falan de.Hatta ansızın ara bakalım tepkısı ne olacak

0|0
    0|0
    • arayabilceğim bi telefon numarası yok henüz. bekliyorum öyle çalmak bilmeyen teli...

• Tel numarasını bilmiyosun ama nerde yaptıgınıda bilmiyo degilsin ara 118 80 den ögren bıraz caba gösder sende

• yok artık adam askerde nasıl arasın zaten 5 dakıka vakıtlerı var konusmak ıçın bırakta aılesını arasın

0|0
    0|0
  • ailesini aradığı halde seni aramıyorsa terketmiş demektir.

0|0
    0|0
  • canımmmmmmmmmm aynı dert bnde de var aradımı

0|0
    0|0
  • Psikolojisi bozulmuş. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Onun psikolojisini bilemeyiz :/

0|0
    0|0
  • bence çocuğun yemeğine şap koyuyorladır aklına gelmiysundur bence burdan bir sonuç çıkar :)))) işin esprisi bu tabii..

0|0
    0|0
Yükleniyor...