L-carnitine kullananlar bakabilirmisiniz?

Arkadaslar vucut yag oranım %17 kaslarım dahada belırgınlestırmek ıcın hedefim %15 falan olması whey dısında hicbir termojenik suplement kullanmadım bu konuda bılgılendırırmısınız ne kadar surede %2 lık azalma saglarım programım hafta da 4 gün orta yoğunlukta fıtness ve 15 20 dakıka 130 140aralığında koşu

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Reklamlara yenik düşen bir vaka daha. Ya arkadaşlar destek gıda ( supplement )' lerin bir ilaç gibi çalıştığını düşünüyorsunuz. Bunlar, bir ağrı kesici veya steroid gibi çalışan kimyasal ürünler değiller. Bunlara bağımlı olmayın. Bu tip ürünler cebinizdeki parayı vakumlar ve psikoljinizi rahatlatır. Gelelim L-Carnitine mevzusuna. Enerji sisteminde rol alan bir protein olmakla birlikte, koca enerji tüketim sistemini bu zavallıya yükleyip medet ummak, tatile giderken yanına sadece bir mayo alıp gitmek gibidir. Bunlara bel bağlamadan önce bir kere antrenman sisteminizi gözden geçirmeniz lazım. Vğcudunuzu yağ yakmaya teşvik edecek bir noktaya geliyor musunuz? Diyetiniz bu konuda size ne söylüyor? Herkes bunlara bel bağlamışken bunların henüz kesin sonuç veren bir analizi yok ortada.
    Adam 3 aylık fitnessçı " abi öyle deme ben 5 kilo aldım 3 ayda " diyor. Ulan olm sen zaten bu işe yeni başlamışsın, vücut her verdiğini almaya hazır zaten. Benim tavsiyem bu tuzaklara düşmeyin. Paranıza yazık. Ben yıllardır ne bir toz sokuyorum ağzıma ne de renkli sıvıları. Bunun yerine yeşil mercimek, tavuk eti, yumurta, vs. yiyorum. Hem ucuz hem tadı güzel. Şimdi bir tanesi çıkıp diyecek ki " tavuklar şöyle böyle ". Eee normalde de onu yiyorsun zaten :) O aldığınız tozların içindeki kimyasallar? Renklendiriciler? Koruyucular? Ayrıştırmak için yapılan işlemlerde amino asitlerin yapısı bozulduysa ne işe yarar? Ya bozulmuş yapıdaki AAlerin kanser tetikleme ihtimali varsa? Bunları biliyor muyuz? Hayır. Dergilerdeki kasların bunlarla oluştuğunu sanıyorsanız komik durumdasınız demektir. Spor sektörünün kurbanı olmadan önce antrenman sisteminizi ve diyetinizi gözden geçirin. Bütün anahtar orada. Tozları ve renkli içecekleri unutun, tamamen psikolojik bağımlılık yapan ürünler. Tekrar ediyorum antrenman ve diet tek anahtar. Gerisi hikaye.

0|0
    0|0
    • cok ıyı acıklamıssınız evet ama malesef hergun tavuk alamıyorum alsamda cogu zaman yıyemıyorum uzun donem whey kullanmadım ve gram gelısım olmadı o zaman anladımkı yeteraız beslenıyormusum sadece gunde 1 olcek wheyle 3 ayda ınanılmaz bır fark oldu cıddı acıdan carnetın mevzusu benı korkutuyor cunkı daha once termojenık bırsey kullanmadım %17 olan yag ornımı aşaagıya cekmek benım ıcın muthıs zor cunkı zaten troıdlerım yavas calıstıgı ıcın almam gereken kalorı az bunun dahada altına ınmek cok zorluyor ve metobolızmamı yavaslatıyor sadece proteın agırlıklı beslenmeyı de denedım yag oranımı dusurmek ıcın ama oda nafıle cunkı o cok ınce bır tabakada olsa karnımdakı yag gıtsın ıstıyorum tam belırgınlık olsun ama olmuyor kafama sunu koydum 1 sene haftanın sadece 2 gununu kardıoya ayırıcam agırlık calısmıyıcam o gun o zaman ınanıyorum cıddı fark olucak ınsallah

• Kardiyo çok eskimiş bir sistem artık. Aerobik enerji tüketimi seni hedeflerine götürmez. Fomksiyonel antrenman türlerini denemelisin. Daha kısa ama yoğun olanlar. Bu seni anaerobik anlamda enerji tüketimine teşvik eder ve yağ yakım oranın çok daha fazla olur ki aynı zamanda kas kaybın olmaz.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu 40 dk yap., biliyorsun ki kardiyoda yağ yakımı 10-15 dkkadan sonra başlıyor.

0|0
    0|0
    • Aslında sadece duz bır dıyet ve kardıo ole dusrebılırım ama kas kaybı yasamak ıstemıyorum

• Kasları kapatan deri altı yağlardır onu da anca kardiyo ve diyet ile yakarsın diğer türlü gitmesi aylar alır

• efedrin kullan 10 % yağ ya bile düşersin

0|0
    0|0
    • Ilk de fa duydum acıklayabılırmısınız

• efedrin eczanede satilan bir ilac açlik hissini yok ediyor ve yağilari yakip daha fazla enery veriyor sana ama tabi biraz zararli ve zor bulunuyor. diyorsanki öyle seyler kullanmam ozaman yeşil cay supplementi kullan

• hormon dengen bozulur , kadın için 15 zararlı seviyesi sayılıyor

0|0
    0|0
    • Haklısın bende bu yuzden bıraz endıselıyım

• Natürel sporcuların pro sporculara özenmesi hayal kırıklığı ve sağlık kaybıyla sonuçlanır malesef. 17 bile kadın için risk iken 15 i zorlama derim. Ben de spora başladığımda yanıltıcı reklamlarla lazar gibi olabileceğimizi sanıyordum ama doğal ve sağlıklı şekilde o noktaya gelinemeyeceğini öğrendim oldugu kadarla mutluyum. Bu instagramdaki gördüğün fitness girl pazarlamalarına aldanma sağlık herşeyden önemli. Doğal sporcuya bir miktar yağ şart.

• Yardımcı olur kullan antremninda yogunsa

0|0
    0|0
  • kardio antremanını invertala çevir daha hızlı sonuç alırsın protein kullanma

0|0
    0|0
  • L carnitin etkili diyolar ama su kaybını dengelemen lazım vucuttaki

0|0
    0|0
  • Çok iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...