Kapat

Sizce Çarşı Grubunun Beşiktaş'ı temsil ettiğine inanıyor musunuz?

Arkadaşlar sizce çarşı grubunun Beşiktaş'ı temsil ettiğine inanıyor musunuz sizce bu zamanda çarşı Beşiktaş'ı temsil ediyor mu bana sorarsanız pek ettiğine inanmıyorum çünkü Çarşı grubu bilmem farkında mısınız futbolu siyasete çok alet ediyor Cumhurbaşkanı'na laf atmaktan başka bişey yaramıyorlar bana göre bide milliyetçi vatansever diyorlar her maçta olay çıkarıyorlar hükümeti eleştiriyorlar sizce çarşı grubu Beşiktaş'ı temsil ediyor mu ettiğini düşünüyor musunuz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• çArşı Beşiktaş'ın gurur kaynağıdır. Var olduğu ilk zamanlardan bu günlere kadar siyasete dair eleştirileri vardı hala var. Bir taraftar grubunun ülkesinde yaşanan olaylara sessiz kalmasını beklemek saçmalık her şeyden önce onlar HALK.

CB eleştirmekten başka bir işe yaramıyor demekte savunulan siyasi fikirle örtüşmediği için yapılan insafsızca bir tanım. çArşı' nın yaptıkları ortada anlatmaya gerek yok önemli olan görmek istemek.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çArşı ile Beşiktaş aynı şey değildir. Beşiktaş spordur , çArşı ise daha ötesidir

Neye dayanarak çArşı cb na laf atmaktan başka ise yaramıyor diyorsun?

Her ay kızılaya düzenli kan bağışında bulunan
    Nükleere , çevre kirliliğine karşı gelen
    Anadoludaki okullara yardım malzemesi yollayan
    Van da üşüyenin battaniyesi olan
    Darülacezeye moral ziyaretleri yapan bu adamları gönülden kutlamadık mı

cArsi bir kaç sene önce kendini fesetti. Daha sonra dünyada ilk kez taraftar grubu olarak darbeyle yargılanıp aklandılar.

Eski yapısında değiller , lider Alen yok artık , ruh devam etse de , siyasete dalan isimler önderliği ele geçirdiği için siyasete yakin görünüyorlar

1|0
    0|0
    • @KurabiYe çünkü onlar ultraslan gibi GFB gibi değil çarşı biraz daha sppordan çok siyasi yönüyle daha tanınıyor ama sosyal anlamda hizmetleri var gerek Lösemili çocuklar gerekse Darülacezeye moral ziyareti vs. evet sosyal anlamda hizmetleri var

Kızlar Ne Diyor 4

• taraftarların hepsi kendilerini yükseltmek için başkalarını eziyolar zaten o yüzden fanatikliği ve saçmalamayı sevmem

0|0
    0|0
  • bende besiktasliyim ama carsi grubundan pek haz etmem.. dedigin gibi siyaseti karistiriyorlar…cbaskanini destekliyorum ama desteklemesem dahi yalnis bulurdum bu tutumu..

0|0
    0|0
    • @Tomrissbanu eskiden çarşı grubu öyle değildi milliyetçi ve vatanseverdi günümüzdeki gibi ama eskiden siyaseti karıştırmıyorlardı şimdi ise futbolu siyasete karıştırıyor tabii her çarşılı değil tabii çarşı grubunun çoğusu öyle hepsi değil

• tabiki hepsi degil ama malesef dedigin gibi cogunluk öyle :/

• Bencede

0|0
    0|0
  • Aynen taraftar grubu çarşı değil 1453 olmalı zaten haklısın. Cumhurbaşkanini iyi y...

0|0
    0|0
    • @Kralicevamp 1453 olsa ne olur adamlar futbolu siyasete karıştırıyorlar bide çarşı grubu da kendi adının değişmesini istemez değiştirseler bile çarşı ismiyle kalır herkes çarşı diye hitap eder

• Eleştiriydi zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• Çarşı şu an aktif değil diye biliyorum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...