Hoşlandığınız insanın yanındayken kendinizi tanıyamadığınız oluyor mu?

mesela çok dışa dönük ve rahat biriyken yanında sus pus oluyor musunuz veya tam tersi çeneniz mi düşüyor.birde gözlerine bakmaya çekinir misiniz yoksa ona uzun uzun dalıp gider misiniz?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar sosyal olursan ol,ne kadar suskun olursan ol ilk göz göze geldiğinizde susup beklersiniz. Telefonda konuşmak iyidir çünkü tepkilerini görmezsiniz fakat yanındayken ne yapacağınız bilmezsiniz ve ters birşey yapma korkusundan susup öyle bakarsınız etrafa. Hele ki sevdiğiniz insan ise,erkek gözlere bakmayı sever ve sürekli gözlerinize bakmaya çalışır ama kız çekingen ise bakmaz yani gözlerini kaçırır ve bu bir diyalog haline gelip yavaş yavaş açılmaya kadar gider. Ama sevdiğim kızın gözlerine çok dalıp gitmişimdir.

-( karşımda ki resmi dahi olsa bile )

3|0
    0|0
    • evet bende bakamıyorum susup kalıyorum o da aynı şekilde.oysa duyguların karşılıklı olduğunu iki tarafta biliyor

• çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bazen heycanlanırım ama ne nefesim kesilir ne sus pus olurum.gözlerinin de içine düşebilirim.skıntı olmuyo

0|0
    0|0
  • aynen bazen suspus bazende normalden fazla konuşurum, gözlerine baktığımda karşılık gelirse uzun uzun dalıp giderim.

0|0
    0|0
    • bir dengesiz oluyoruz ya

• sakin ol derin nefes al biraz muhabbet et nası geçtiğini bile anlamaycaksın

• yaa arkadaş tam konuyu açmışsın ben konuşan biriyim ama sevdiğim insan karşısında put kesiliyorum ne iştir anlamadım

0|0
    0|0
    • evet ya aynıyım bende.konuşacak konu bulamıyorum çok garip ya

• büyük ihtimalle :(

• ama benim sevgilim yok şuan relaxım yani :D

• Kural yoktur, ortama göre ayak uydururum.

0|0
    0|0
  • Duygusalımdır sesim kesilir ama cok romantik olurum o an

0|0
    0|0
  • hoşlandığım insan yanımda olmuyorki !

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın sen 13 mü

0|0
    0|0
  • olmuyor :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şunu söylcm bunu söylcm denk geldiğimde diyorum ama dün avazı çıktığı kadar bağırdı kitlendim kaldım brşey diyemedm

0|0
    0|0
  • kendimi yanında doğal hissedemiyceğim insandan hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Saçmalarım kızarırım zaten çekingenim daha bir kaybolurum

0|0
    0|0
    • aynıyım bu yüzden de susmayı tercih ediyorum

• aşk durgunlaştırır bazen:)

0|0
    0|0