Real Madrid'e 4-4-4-4 diğe bağırmaktır Galatasarayli olmak.

Bugün belki elendik ama O statta maçın son anlarındaki marş,skor,Real madridin bir kaç dakikalık o korkusu buile bugün elenmeye deydi.Sizcede öyle değilmi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylı olmayanlar anlayamaz bu duyguyu!

dünyada kaç takım reale 2 dakikada iki gol atmış :D

2|5
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünyanın ilk 8 ine girmisiz, sampiynlar liginde r.madrid gbi bir takima kafa tuttysak topuktan bile gol attıysak bence herkes bir sussun büyüksün GALATASARAY...:)

0|2
    0|0
  • Koskaca sahayı koskoca Real e dar ettik

0|2
    0|1
  • Tebrikler Galatasaray

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link :/ mourinho "korktuk" demiş soyunma odasına gidip galatasarayı tebrik etmiş helal olsun

1|4
    0|0
  • tebrik ederiz.destekledik ama bu soruda Bursa falan demen hoş olmamış

0|0
    0|0
    • Ben onu bazı arkadaşlar var çekemeyip laf yapan özellikle belirttim onlara diğe.Yoksa diğerlerine keisnlikle bir lafım yoktur.

• haklısın kusura bakma.Senin gibi Beşiktaşlı olsun canımı yesin.

• Haşırt the blackboard dedim ben :D

1|0
    0|0
  • Bırakın bu züğürt tesellilerini..

Tmm yendiniz, en azından güzel bi' şekilde veda ettiniz Şampiyonlar Ligi'ne.. Galatasaray'la gururda duyduk ama fazla abartmayın, lütfen..

0|1
    1|4
    • Asıl sen bırak bu konuşmaları.Abartmak değil Real Madridin 2.yarı kendi yarı sahasından çıkamaması GALATASARAY ın başarısını açıklıyan tek şey.Siz değilmiydiniz Real size şukadar atar şunu yapar ezer diğen.Umarım Galatasaray size en iyi cevabı vermiştir.Başka hangi Takım Real Madride karşı dört dört dört diğe bağırır?

• Abartmayan diyen takım Bursaya 3-0 yenildi. Size Bursa Real Madrid oluyor :D Hayatınızda kaç kere yendiniz bu takımı? La bizim sayemizde mükemmel bir maç yaşandı. Fenev Lazioyu yener sevinir, biz Real'i işte :D

• 1-0 gerideyken sesiniz çıkmıyordu ? biz yensekte yenilsekte her daim konuşuruz, gerek takımımızı eleştirir gerekse takımımızı överiz..

• al sana 5 *

0|0
    0|0
  • Bu şekilde küçülüyorsunuz arkadaşlar yapmayın bursa 3 falan 1461 e yenildiniz bu durumda madridle 1461 beraberemi kalacak

0|0
    0|0
  • yahu o değilde ilk golü onlar değilde biz atsaydık harbi geçebilirdik turu çok değişik bir öaçtı gerçekten.

0|0
    0|1
Yükleniyor...