Elendik ama galibiyetimiz sizi de mutlu etti mi?

Ben çok mutlu oldum açıkcası real madride 3 gol atıp galip gelmek gurur verici. Üstelik izlerken içimde umut yoktu şaşırdığım bir skor oldu ama çok çok mutluyum. Peki sizler ne hissediyorsunuz?

Güncellemeler:

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• real madrid'in iki pas yapamayan zavallı halini, tacı, autu geciktirmeye çalışan o ezik durumunu görünce anladım ki Galatasaray'lı olmak farklı bir his.

real madrid'i şu hale getirebilecek başka bir takım var mı? beş.. beş.. beş.. diye tempo tuttuğumuz takım real madrid'di lan...

neyse...azizyıldırımsporu tutan realli arkadaşlar şimdi yatıp uyuyabilir ve şirinleri görebilirsiniz

3|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şu futbolu oynasınlar her maç yenilelim...

1|2
    0|0
  • Real Madirid gibi bir takımı yenmek üstelik bu futbolla her Galatasaraylıyı mutlu eder

1|1
    0|2
  • beşiktaşlıyım macı buyuk heyecanla ızledım gs ın elendıgnıne uzuldum ama yendıgne tabiki sevindim keske bu futbol orda da oynansaydı bıde burdakı ılk yarıda

1|2
    0|0
  • Besiktasliyim ama bu gün galatasaray ile gurur duydum.. helal olsun aslanlara .

1|1
    0|0
  • aslında cok yazık yanı 2.yarıdakı real madrıdın san marınodan farkı yoktu boyle yanılmıcek bı takım değil ayrıca madrıdekı hakem faktoru falan cok uzucu yanı gs rahat tur atlayabılırdı ama olmadı nabalım

1|1
    0|0
  • daha iyisi de olabilirdi

0|0
    0|0
  • Normalde milliyetçi birisiyimdir ve kendi ülkemin takımı yenince tabi sevinirim.

Fakat bir Fenerbahçe'li olarak Galatasaray'ın yenilmesine sevindim.

Zira Panathinaikos - Fenerbahçe maçında Yunanlı olmalarına rağmen Panathinaikos forması giyip de gidip Fener karşısında onları destekleyen zihniyete sahip taraftarları olan bir takım ne kadar milliyetçi olsam da elendi diye sevinirim.

Diyeceksiniz ki Galatasaray değil taraftarları yaptı.

Olsun. Böyle taraftarı olan bir takım yenilince o adiler üzülecekse ben sevinirim...

0|0
    0|2
    • Yalnız çok yakın bir örnek kadıköyde madrid forması giyip madridi desteklediniz. Aynı hesap sen kim ne yapıyor diye hareket edip milliyetçiyim deme. Bende her şeye rağmen fener kazansın isterim çünkü türklük duyguları spordan daha ağır basmalı yanlış düşünüyorsun

• Ayın 12 si olsaydı çok farklı olurdu :)

0|0
    1|2
  • Galatasaray'a en baştan inanıyordum Sabri ilk başta girmeliydi maça Hamit yollanmalı. Ronaldo son dakika gol atmasaydı iyiydi olsun Real gibi bir takımı yenmek kolay mı? Belki bir gün Beşiktaşı da oralarda görürüz :)

1|1
    0|0
  • ama 2 gol daha atsaydınız şimdi yarı finalde olacaktınız resmen turu elinizin tersiyle ittiniz

0|1
    0|0
    • Biz elimizden geleni yaptık ama final yoluna hakemler örgü çekti

• Burda çok atak yaptık kendi sahamız sonuçta. Demek istediğim diğer maçta penaltımız verilseydi ve bu maçta ronaldonun ofsaytı verilseydi elenmeyecektik maç uzayacaktı ki bu bile galatasaray için umuttu

• o zaman hakem ilk maçta real madride yardım etti kazanamadınız bu maçtada yine hakem yardım etti o zaman nasıl 3 gol attınız madem hakem hep real madride yardım etmesine ramen 3 golü atan 2 gol daha atar ilk maçta tabi hakem hataları vardı ama ikinci maçt o kadarda değil daha maçın bitmesine çok vardı 2 daha atabilirdiniz ama olamadı malesef

• Pepe'nin Drogba'ya çok net penaltısı verilmedi bu 1...Ronaldonun attığı ilk gol YÜZDE YÜZ OFSAYT bu 2 ... Biz de biraz şans ve defansta tecrübeli adamlarımız olsa turu RAHAT geçerdik bu 3... Hamit ne zaman 11'de olmasa GS daha hızlı seri ataklara çıkıyor Hamit takımı frenliyo 2 saat düşünüyor bu 4... Artık birbirimizi yemeyelim Türk futbolu kalkınsın bu 5 ...

1|1
    0|0
    • Dediklerine katılıyorum üstelik diğer maçta da hakkımız yenildi 3-0 değildi hakkımız

Kızlar Ne Diyor 4

• olsun hiç değilse galatasaray sonuna kadar direndi :)

1|1
    0|0
  • Jose mourınho: benım takımım elenmıs olsaydı boyle elenmesını ısterdım. Cok gurur verıcı..

başka söze gerek yok.

1|3
    0|0
  • Koskoca Real Madrid'e koskoca sahayı dar ettik. Bu gururu yaşattığı için tabiki çok çok mutluyuz. Bir kez daha büyüklüğünü gösterdi!

1|1
    0|0
  • Evet mutlu etti keşke geçen maçta da böyle oynasaydık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...