Vücut Geliştirmeden Anlayanlar Bir Bakabilirmi?

Şimdi benim boyum 1.85 kilom 64 spora yazıldım ve hergün gidiyorum hem kilo alıp hem kas yapmak istiyorum fakat burdaki hocalar kilo almadan kollarımın genişlemeyeceğini ve protein tozu yerine karbonhidrat tozu kullanmam gerektiğini söylüyorlar. Şimdi bunlar dogrumu

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Reis her gün spora gidersen kilo alamazsın 2 günde 1 git bence ilk başlarda. Spor hocalarına bakma ben karbonhidratsız 1.84 66 kiloydum 6 ayda 11 kilo aldım. Hocalar toz satmak için öyle diyorlar. Ayrıca belirli bir bölgeye 5 den fazla hareket girme kaslar güçlenir ama büyümez. Bruce lee ye bak tony jaa ya bak adamlarda vücut büyük değil ama efsane güçlüler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Doğrusu hocanın dediği gibi. Boyuna göre kilon çok az. Yemeği bol bol yemen lazım, ekmege, bakliyata, pilav makarnaya falan abanmam lazım. Ben toz kullanmanı tavsiye etmiyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Toz felan kullanma adam gibi çalış adam gibi yemeğini ye

0|0
    0|0
  • Çok zayifsn kilo almalisin ama kaliteli kilo kaliteli karbonhidratlarla

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat alacaksan oda ayrı dert. Dayan makarnaya filan. Kilon çok az. Tabiki vucutta gelişmez ona göre. Karbonhidrat çabuk biter çok masraflı olur. Bide yaglanırsın soyliyim yani. İyi beslen balık yağı al eczaneden solgar filan

0|0
    0|0
  • Hocanın dediğini yap , spor salonlarında herkes bilmiş geçinir

0|0
    0|0
  • Kilo almak için karbonhidrat şart

0|0
    0|0
  • Elbette ondan sonra güç antremani yapman gerekecek sonra kas kutlesini arttirirsin

0|0
    0|0
  • bakmaktan nefret ediyom :D

0|0
    0|0
  • bende gidiyorum amino asit ve protein tozu. kullaniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...