Galatasaray'a tebrikler

Bir beşiktaşlı olarak galatasarayı tebrik ediyorum, real madride 3 gol atmak ve bunların haricinde gol fırsatları bulmak kolay bir iş değil. Yorumlar?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Real'i yenmek kolay iş değil helal olsun valla bende Beşiktaşlıyım ama şu bir gerçekki G.Saray her zaman avrupada yüzümüzün akı olmuş ülkemizi hep iyi temsil etmiştir ilk maç farklı skorla bitmeseydi herşey daha iyi olabilirdi tebrikler cimbom.

3|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir 1907'li olarak

ben de tebrik ediyorum...

1|1
    0|0
  • saol besıktaslı arkadasım tarasız yaklasıtın ıcın soruna 5 puan

0|1
    1|1
  • İyi ki Galatasaray liyim.

İyi ki sarı kırmızı renklerine gönül vermişim dedim.

Asalet böyle birşey.

0|0
    1|1
  • Bir Fenerbahçeli olarak gol atmalarini bekledim tebrikler

1|1
    0|0
  • Seni seviyorum Beşiktaşlı :)

0|0
    0|1
  • 2 dakkada 2 :)

0|0
    0|1
  • bende tebrik ediyorum cok iyilerdi

0|0
    0|1
  • Eyvallah Nettuno, bende seni tebrik ederim..

1|0
    0|0
  • Sağol,senin gibi Beşiklileri seviyorum.

1|0
    0|0
  • 5 yıldız sana kara kartal

0|0
    0|0
  • real madrid i yenmek zor iş tebrikler gercekten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• drogba ve sneijder'in gollerinde çılgınlar gibi bağirdim ya, 10 yildir hissedemediğimiz 2000 ruhunu yeniden bir an için olsun hissettim ya, drogba sevinirken koltuğun üzerinden halının ortasına atladım ya.. tur filan boş şeyler bunların yanında..

her galatasaraylı biliyordu zaten bu staddan real'in galibiyetle çıkamayacağını..

ilk maçtaki abuk-sabuk hakem hataları olmasaydı çok farklı olacaktı çok..

çıkıp takır takır oynaman yeter aslanim, madrid'i çıldırtman, götünü korkutman yeter.

dedim ya, tur falan boş şey. en guzeli mac bittiği anda yürekten

"iyi ki galatasaraylıyım." diyebilmek.

teşekkürler aslanım, teşekkürler.

1|1
    1|1
    • eksileyen kuş familyası, hadi ekmek ufaladım köşeye, gidin orda beslenin..

• Real Madrid 3-0'ın rahatlığı ile oynadı ve sonuç bu oldu yoksa ilk maç burada olsa yine 3-0 biterdi kimse merak etmesin

3|1
    2|2
    • tebrık etmeyı bılmek güzeldir bence sende basarmalısın

• 3-0 rahatligiyla oynamasaydi o zaman biz mi dedik? real madrid zaten kadro olarak galatasaraydan iyidr ama her zaman iyi takimlar kazanmiyo neden? cünkü futbol hatalar oyunudur ve bu hatalar degerlendirilir

• Ne oldu şimdi Galatasaray tur atladı mı?

0|1
    2|1
  • lan ne kadar cekemeyen insan var.galatasaray orda türkiyeyi temsil etti hala burda tasak gecip bahane bulan reali destekleyen var.bu arada yok söyle olsaydida böyle olasydida ... diye varsayim yapsak uzar gider.haticeye degil neticeye bakcaz.netice elendik ama ezilmedik

0|0
    0|0
  • niye tebrik ediyosun güzel kardeşim bu muhabbetler dönüp dolaşıp 8-0 a gelmiyomu bende beşiktaşlıyım vicdanım tebrik ettirmiyor bana!

0|2
    0|0
    • 3-5 tane kendini bilmez için böyle düşünmene değmez 8-0 ı bilen bunuda bilir link bilmiyorsa öğrenir. Israrla öğrenmezse 6-0 dersin haddini bilir.

• doğru real madrid maçın sonlarına doğru baya afalladı onu görmek bile müthiş bişey

0|0
    0|0
  • Güzel başarı. 2/1 Oynayan baronların istediği oldu

0|0
    0|0
  • Real Madrid'in rehavete kapılası da önemli oldu ama sonuçta bu da başarı.

1|1
    1|0
  • bwinin oyunu bunlar

0|0
    0|0
  • görende sanar ki madrid ilk yenılgisini aldı

0|0
    0|0
  • Zoru başardılar.

0|0
    1|0
Yükleniyor...