Real Madridlilerden çok Türkiye de ki yağuşuklar 3,5 attı

madem bu kadar güzel bir veda yapıyoruz çeyrek finale bir de ben soru açayım. Sözüm meclisten dışarı tabi..

Galatasaray'ın müthiş taraftarı neler düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
link o zaman ankara-mersin adfasdf

pointlediniz mi sorumu up up sadfdasf

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Maç çok zevkliydi, özellikle 2'nci yarı galatasarayın tek kale futboluyla bi' ayrı güzelleşti oyun..

Artık Stadın zemininden midir, nedir Real top oynayamadı, Sabri hayatının asistini (yanlışlıkla da olsa) yaptı, drogba 100 kez daha aynı pozisyonu denese yapamayacağı bi' hareket yaptı, eboue'ye laf yok herif taktı 90'a..

Bu kadarı bile bi' mucizeydi, bi' fenerli olarak Galatasaray ile feyste paylaştığım gibi ilk defa gurur duydum.. Umarım bu başarıların devamı gerek Galatasaray gerekse Türk takımlarımız tarafından tekrar tekrar bizlere yansıtılır..

1|2
    0|0
    • Yoruma bak ya, daha dün Gsye giydiriyodunuz lan yenince tabi sportmen fbli ayakları bırak ya kaşarlığı kljfjklgf

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslan s*ker be dostum, normaldir.

2|1
    0|0
    • en iyi cevabı değiştirmeyim şimdi ayıp olmasın adfdf

• Önemli olan bir fenerliye o cevabı yazdırtmak, bırak asılı kalsın orada sonsuza dek. :D

ihitiyacım yok zaten..baksana xper ebesinin mını olmuş keşke bana xper puan vermeseler...adsad:/

:D

• Döşedik döşedik,Türkiye'nin EN BÜYÜK TAKIMI arkadaş !

Yalnız şu Semih'e bi' çözüm bulsunlar amk :(

1|3
    0|2
    • ah be . sesim kısıldı yemin ederim idgşfgişd o 3 golü arka arkaya gördüm ya ! tamam dedim 4. gelcek biz gidiyoruz dçfgşildlf ronaldoyu didsin biri. içime oturdu. çok inanmıştım:D:D

• semihe yıldırım.. tamam yapmıyorum dsfd

• rahatça piston aşağı de kanks jadjksa

• Fatih Aslanlarına Helal Olsun Sözüm GALATASARAY O KUPA GETİRİRSE BİR TEK ŞANLI GALATASARAY GETİRİR BU ÜLKEYE ;)

0|0
    0|0
  • Real Madrid rehavete kapılınca G.Saray 3 tane attı diyeceğim ama kimse yediremeyecek.Yine de Real'i yenmek başarı tabi.

0|1
    3|5
    • real rehavete kapılınca.. yok mantıklı değil. tek kale bir takım gördüm ben.

• Türkiye nin müthiş taraftarı Çarşı'dır o stattaki akustik düzeyi inönü olsun veya çarşı arenayı doldursun gs taraftarının çıkardıgı sesin en az 4-5 kat fazlasını çıkarır

0|0
    0|0
  • Boşver kardeş gün birlik olma günü bizi destekleyen destekmleyen herkese teşekkürler gördünüz işte TÜRKÜN GÜCÜNÜ

1|0
    0|0
  • Az kalmıştı Real madridi yerin dibine sokacaklardı ama...

0|0
    0|0
  • Resmi maçlardaki üstünlüğümüzü korumaya devam ettik. Helal olsun ASLANLAR a.

0|0
    0|0
  • burak olsaydı maç bizimdi

0|0
    0|0
  • arkadaş sağlam defans olsaydı ilk maçta az yeseydik yerdik reali madara ederdik.

1|0
    0|1
  • helal olsun dedim gençlere

0|0
    0|0
  • sankı madrid ilk defa yenıldı

0|0
    0|0
  • 3-1 bitse güzel olacaktı

ayrıca hamitin kanatında amrabat oynamalı

0|0
    0|0