Ks 'da en sevdiğiniz ve ya en sevmediğiniz şeyler ne?

Eksi ve artıları vardır mutlaka bu siteninde ben en çok katogorileri seviyorum ve her sorduğun soruya ilgilenip birilerinin yardımcı olmasını yazmasını seviyorum yanlız bırakmıyorlar.. en sevmediğim yönü ise bazılarının öylesine sizi gıcık etmek için anlamadan dinlemeden gıcık gıcık kötü laf sokması bazıları yapıyor ve ister istemez moral bozuyorlar .. tabi bunlar benim örneklerim daha farklı şeyler de vardır elbet sizce ne? :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• yeni ergenlerin soruları beni gıcık ediyo. ay erkek arkadaşımdan ayrıldık (14 yaşında) bugun okuldan geçerken bana baktı hala seviyomu acaba ? nerden bilek lan adamın beyninemii nüfuz ediyoz bazı insanlar da var özgüveni yok burdan cesaret toplamaya çalışıyolar mesaj atsam nolur çaldırsam kızarmı vs şimdilik bunlar aklıma gelenler

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 ) Yapılan yorumlara cevap verilmemesi

2 ) Abazanın sadece kızların yorumuna cevap verip , erkeğe hiç vermemesi

3 ) Olmayan bir şeyin olmuş oluyormuş gibi sorulması

4 ) Yönetimin kaldırılmayı haketmeyen soruyu kaldırması

5 ) Aile ortamın da gibiyiz ama bazılarının herkese manita gözüyle bakması

6 ) Sorulan soru nun sorana ait olmadığı halde oymuş gibi yargılanması

7 ) İnsanların tanımadan yargısız infaz yapması

8 ) Bazılarının grup kurum ks nin hitleri olduğunu sanmaları :D 19 bin den fazla üyesi bulunan güncel bir platform olan ks de 6 kişi popüler ya :D ALLAHIM sana geliyorum :D

1|1
    0|0
    • Baya dertlenmişsiniz :) Bence belirli bir süre bu siteden uzaklaşın :)

• benim ki tanıdığım gördüğüm insanların genel sorunu :) yoksa ben yorum yapar bakarım dalgama , yazmış yazmamış onu bağlar , bana ait olan iki üç seçenekte var tabisi ama 8 şıkkın açılımını yapcak halim yok :) lakin senin sözünle gelse idim buraya emin ol senin sözünle uzaklaşırdım :)

• en sevdiğim yönü cok ıyı dostluklar kurabılmemız ve stres atabılmemız

en sevmediğim yonu gereksız ınsanalrın gereksız ınsanların cırıt atması he burdan yonetıme de senın aracılığınla seslenıyorum ulen o akdar yazıyoruz yonetım bı kıyak yapsın nan su net faturalarını odesın ne bılım 1000 xperde falan yemek ısmarlsın en azından boğaz tokluguna calısıruz derız

2|0
    0|0
  • o gıcıklar ezikler. normal hayatlarında herkes tarafından ezilen insanlar. kimse kendilerini sevmiyor. onlarda burada egolarını tatmin etmeye çalışıyorlar. acıyoruz biz onlara ks ailesi olarak :)

1|0
    0|0
  • Sevmediğim şey, gereksiz, daha önce defalarca sorulmuş soruları görmek.

Sevdiğim yanı ise genel oalrak eğlenceli.

2|0
    0|0
  • tarihe göre soru arayamamak

2|0
    0|0
  • en sevmediğim 2 şey :

* soru gayet açık denmesi. iyiki açık olduğunu belirttin biz de kapalı sanıyoduk diyesi geliyo insanın.

* tekrar tekrar aynı soruların sorulması.

0|0
    0|0
  • aa ayayLn tanıdık yüz görmek güzel :) benim en sevmediğim şey level uygulaması

0|0
    0|0
    • tanıdık ?

• rezil olduk :) neyse yokmuşum gibi davran :)

• :D yok yok bişe olmadı

• guncellemeler disinda pek bir sorun yok..

1|0
    0|0
  • hiç o kadar düşünmedim.

0|0
    0|0
  • nerdesin sen artık bir ışık yak ayayln

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel eğlenceli bir site .. Ve evet söylediğin gibi herkes herkesle ilgileniyor . Bu yanını seviyorum ben de..

2|1
    0|0
  • burda sapık amaclı insanlar oldugu gbi cok iyi insanlarda var. Burda olmamın nedni o iyi insanlar. fakat sorularma az cevap gelyo bu durumdan rahatszm sadce:)

1|0
    0|0
  • gereksiz güncellemeler

1|0
    0|1
Yükleniyor...