2-3 ay icinde spor ile zayiflayabilirmiyim? ve zayiflayanlar tavsiye beklerim :) ?

2-3 aya zayiflamam lazim fitnesse yazilicam. faydasi olur mu? kac kg veririm mesela tahminen? bilgisi olan varmi?
ve hergün spor salonuna yürüyerek gidip gelicem gidis yol 1.5 km tabi dönüsde 1.5 kg

yani faydasi var mı :D? siz zayiflamak icin ne yaptiniz? tavsiyelerinizi bekliyorum?

Güncellemeler:
Evet bekliyorum :)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yorumları okudum işin gerçeği 3 ayda 40 kiloda verebilirsin bunlr çok saçma şekillerle olur onceikle 5 hafta istasyon antremanı sadece vucudunun uyum sağlamasını sağlayacak sonrası (3*4)-5=7 hafta spor yapacaksın yemenı duzenli tutarak muhtemelen ufak kaçamaklarla ortalama haftada 500 gr civarı vereceksin sıkılasacağın için bunu ilk 2 ay farketmeyeceksin 3 ayın sonunda tahmını net 6-9 kilo vermiş olaacksın ancak aynı zamanda sıkışlastığın için fit ve diri duracaksın buda ciddi bir görünüş vantajı sağlayacak sakın kahvaltı ve temel besinleri bırakma..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla ben 40 günde 8 kg civarı vermiştim verilir, ama çok detayı var Genç ve Fit'e bak Volkan ile Gökhan Hoca güzel bilgiler paylaşıyor, alkali beslen derim ayrıntısı çok tabi.

0|0
    0|0
  • 3 ayda 15 kilo civarı verirsin sağlıklı bir şekilde

0|0
    0|0
  • ewettttttttttt

0|0
    0|0
  • 2 au içinde zayıflamam lazım bu soruları hoc ciddiye almiyorum

0|0
    0|0
  • Geceleri yemek yeme bir ogunu meyve ile gecirmeye bak. kosuyu biraz fazla yap. ekmeksiz yemek yemeye calis

0|0
    0|0
  • kardio yap diyet yap haftada 1 kilo vermen lazım sağlıklı kalabilmen için en fazla bu

0|0
    0|0
  • sporla kılo vermeyı unut kılo verme ısı mutfakta baslıyor kendımden bılıyorum

0|0
    0|0
    • :D evet biliyorum diyet listesi cikarticam

• listeyide unut ekmeği kes 1 ögün atla sabah ögle yemegın olsun aksam yemegını bırak ekmek yeme sıvı tuket şekeri tuzu meşrubatı kes sadece su ayran sade soda zaten erirsin

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...