Bayanda kaş nasıl olmalı sizce?

Dikkat ettim bu aralar bayanlarda kalın kaş modası başladı.. Bazılarında harika duruyor ama bazılarında ise kezban modeli olmuş :) Sizce zarif güzel bir kadının veya genelleme yapalım..

Bir bayanda kalın kaşmı daha güzel duruyor? Eski insanların olduğu gibi. Yoksa ince kaşlarmı?

Güncellemeler:
sanchez arkadşımla birlikte kaş yarışması düzenlemeye karar verdik :P en iyi kaşı seçicez ve ödül vericez eheehe

0|0
18|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim soru bomba olmuş :) Kadında kaş dediğin kalemle çizilmiş gibi olmalı , ne o Kahtalı Mıçı gibi , İnce kaş kadına bakışlarında zerafet , cazibe ve sıcaklık katıyor , Kadında kaş dediğin ince olmalı

0|0
    0|0
    • :)) aynen ölee ve erkeği bence cezbeden kardşm ince kaş

• Teşekkürler kardeşim :)

• eyw. kardşm ni demek :)

Kızlar Ne Diyor 18

• link

bence gayet güzel:))))

0|0
    0|0
  • En güzel kaş böyle olur, böyle olmalı.

link

0|0
    0|0
  • Senin de kaşları az toplamak gerek biraz da göguse agda gerek ne o öyle yaaa

0|0
    0|0
    • canım benim kaşlarım kalın değil 1 ikincisi erkek adam aldırmaz kaşını falan. Metrosexüel demem ben öyle erkeklere direk homosexüel derim anladın?

• oğlan diceklerine varsınlar bana maçoo desinler :))))

• üfff sıktın he.

• link Mükemmel.

0|0
    0|0

• bana yakışmadığı halde..sırf moda diye (artık) kaşımlada uğraşacaksam...ohooo..ooo..

kalınlığı inceliği geçtim..kimilerine kavis bile yakışmaz...yüz hatlarınla alakalı bir durum bu.

yakışanı bul kafi...gerisi fiyuuvvv...

0|0
    0|0
  • bence kaşın modası olmaz yüzüne göre uzman bir kuaförün yardımıyla şekillendirilmeli orjinalini fazla bozmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Kimisine kalın yakışıyor,kimisi kalını taşıyamıyor.Kalın taşıyabilenlere kesinlikle kalın öneririm.Bende de kaş çıksa ben de kalınlaştırırdım.Benimki zaten incecik,kavisli,sadece toplatırıyorum.İstesem de kalınlaştıramıyorum,o yüzden aslında ince kaş farklı bir hava katıyor,ama kalın yakışıyorsa kalın kalması tercihim bayanlar için :)

0|0
    0|0
  • bence kaşın şekli bozulmamalı kadının bütün doğallığı güzelliği masumluğu kayboluyor sadece erkeksi görünmemek için ortalarını alsalar yeterli ben hiç aldırmadım bu- güne kadar Allaha şükürde düzgün yani

0|0
    0|0
  • link Böyle olmasin da ne olursa olsun

1|0
    0|0
  • çok taktığım bi konu :D

kendime ince kaşın yakışmamasından ötürü inceltmeme taraftarıyım. ama tabi kızların yüz şekline, yüz hatlarına göre değişir bu kalınlık ve incelik

0|0
    0|0
  • Ne fazla kalın olacak ne fazla ince.Bazılarını görüyorum kaşları yok denecek kadar az , ben kalın seviyorum..

0|0
    0|0
  • Suratına göre olmalı.Kimi çok ince yapıyor,kimi çok kalın..

0|0
    0|0
  • bence doğal kaş daha güzel:)

1|0
    1|0
  • düz ve kalın kaş, ben hep bu şekil aldırıyorum.

0|0
    0|0
  • Benim kaşlarım mesela :D

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem.Baaayan dediğinde hiç kıl olmaz.Saçına kirpiğine kadar alması lazım.

0|0
    0|0
  • Ne çok ince ne çok kalın. Ortası iyidir.

0|0
    0|0
  • Yüz tipine göre değişiyor ama bence ne çok kalın olmalı ne çok ince.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Walla öyle kaş yapmak zordur. Kaş yaparken göz çıkarmak deyimi bile kullanılır. Yani zordur aslında. Fazla alınırsa değişik bir tipe dönüşebilirsin tehelikeli. Kalın kaşlı kızlar yakışmaz diye düşünürdüm ama bir kızda görüğümde bu fikrimin değişmesine sebep oldu.

0|0
    0|0
  • recep ivedik gibi olmasın , kalın kaş olsun

link

0|0
    0|0
  • Kalın kaş sevmiyorum. Normal kalınlıkta olmalı. Aşırı ince de olmamalı.

0|0
    0|0
  • kalın olan ama yay gibi aşırı kavisli olmayan kaş. gözler de renkliyse enfes oluyor.

0|0
    0|0
  • Kalın kaş diyince Müge Boz link

0|0
    0|0
  • ne kalın ne ınce olacakk sız anladınız onu kızlar...

0|0
    0|0
  • Ince kalem gibi olmalı siyah kaş güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • ne kalın ne ınce ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...