Protein tozlari koku ve gaz mi yapiyor?

Boyle bir şey duydum doğru mu dogruysa bunu engellemek mümkün mu ve nasil?
Genrise sipariş ettim çöpe gitmesin 😔

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı protein tozları koku yapıyor bu doğru. Gaz yaptığıda doğrudur..

1|0
    0|0
    • Ne yapmaz lazim?

• Çilekli istedim zaten gelsin de bir bakiyim deniyim falan filan 😆😆

• Dene bakalım :)

En İyi Kız Görüşü

• Kötü kullanma

0|0
    0|0
    • Neden kotu sen kullandin mi sorun mu oluyor 😥

Erkekler Ne Diyor 8

• Protein tozlarınin Zararı yoktur haddinden fazla kullanırsan zararı vardır herşey gibi. onun dışında koku sadece tuvalete girdiğinde kendin alacağın kokudur gaz falanda yapmaz bu sadece senin metabolizmanla alakalı bir durum sende gaz yaparsa bilemem.

1|0
    0|0
  • yooo

1|0
    0|0
  • Oyle bisey yok uzun suredir kullaniyorum

1|0
    0|0
  • dostum protein tozu gayet faydalıdır keçke optimumalsaydın için de yeşil çay ve l-karnitin var yağ yakımını arttırıyor ben 81 kilodan 76 kiloya düştüm 1 ayda acayip yağ yaktım faydalı on numara zararları yok mu var kişi den kişiye değişir kimin de böbrek taşı yapar kimin de kusma mide bozukluğu yapar bu senin genetiğinle alakalı bende hiç birşey olmuyor düzenli su da içyorum doğru bir tercih yapmışsın insanlar protein tozunu kötüler bazıları içer bir halta yaramadı der bırakır kimisi parası yetmez düzenli kullanmaya kötüler kimisi 2 ay gider sonra bırakır sporu kaslarım eridi der tabi erir bu kemik değil ki stabil kalsın çalışmayan demir paslanır ben çok faydasını gördüm tabsiye de ederim hatta proteinin türevi kreatin de aldım onu da kullanıyorum onun da faydasını gördüm ama ben ağırlık çalışıyorum cardio falan yapmadığım için senin için kreatin pek işe yaramaz şimdi den kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • ben kilo vermek veya yağ yakmak istemiyorum sadece gün içinde protein ağırlıklı yemeğe zaman ayıramadığımda kullanmak için alıyorum. haftada 3-4 gün spor yapıyorum. evden çıkışım sabah 8, eve gelişim akşam 10. hergün yemek taşısam da bazen yetişemiyorum, alışveriş eksik kalıyor protein sıkıntısı olması diye aldım yani.

kullanan kişilerden cevap gelmesine sevindim atıp tutanlardan sonra ;)

• bcaa oranı gayet yüksek kaslarını besler ama yan sanayi gibi birşey marka benim kullandığım yeşil çay özlü ve L karnitin içeriyor yağ yakımını kolaylaştırıyor yağ yakma derdin yoksa idare eder ama dediğim gibi marka kötü

• Marka türk mali ve üretimi Almanya ve Hollanda. Tad olarak kalitesi orta seviyedeymiş kullanıcıların dediğine göre.. Fiyat performans acisindan beni tatmin etti. Gelince daha net fikrim olur. Yeşil cay özlü olmssi benim için bir şey ifade etmiyor yesil cayi zaten iciyorum bol bol ve bana kalsa aroma da olmasin. Lcarnitin icermesiyse istediğim bir şey değil. Dedigim gibi yağ yakimi ve kilo verme amacim yok.

• yanliş duymuşun

1|0
    0|0
  • Kadin kişinin ne gerek var protein tozuna siseceksin çok sacma

0|0
    0|0
    • Sen kullandı mi sisiriyor mu 😥

• Yahu kardeşim. Sana özel birşey değil bu ben çevrede görüp te söyledim. Protein tozu kullananlar kotulemez zaten. kendini kandirir. Daha bir ay olmuş çok yoğun is tempon mu var sporu çok asidi yapip mi terliyon beslenmenin mi az. Genel olarak bu böyledir. Kilo almak isteyen. Protein + karbonhidrat karisini kullanir

• yoo alakası yok gayet de büyüyorum senin dediğin 65 den 75 e çıkmaya çalışan ya da daha fazla büyümeye çalışanlar ben ise fit kalıyorum yağ oranım düştü gayet de başarılı sonuçlar aldım bir ikincisi kendimi kandırmıyorum protein tozu kası besler bırakırsan da çalışmayı tozu iner bu böyledir ayağın kırıldığında bile yürüyemezsin ilk kas erimesinden kas erimesi vücudun doğasında var

• bılgım yokkk

0|0
    0|0
  • Değil tabiki de bir bayan protein tozu neden kullanır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...