Sizce benden hoşlanıyor olabilir mi ?

Herşeyi Anlatayım . Öncelikle Merhaba ;

Ilkokulda Aynı Dershanede Olduğum Fakat Sohbetim Olmayan Biri . Şu an Yani Lise4dede Aynı Sınıftayız . Sene Başına Merhaba-Merhaba Iken (Ben Resim Çizerim) Anime Izlediğini ve Hoşlandığını Öğrendim (Kendisinden) . Daha Sonra Bu Konuda Birkaç Sohbetimiz Oldu . Biraz Samimileştik . Son 1 Aydada (Yaklaşık 2 Hafta Ama 1 Ay Olarak Kabul Ediyorum) Facede Şans Eseri Hesabını Buldum ve Ekledim , Yine Şans Eseri Online Idi Ve Yazışmaya Başladık . Israrla Birkaç Kere Sordum ve Denedimde , Benden Başka Kimseyle Konuşmuyor (Gerekmedikçe) . Sohbetimiz Gayet Iyi . Birkaç Gün Önce Pizza Yemeye Gittik . Lakin O Günün Sabahından Itibaren Facesini Kapatacağını Söyledi . Pizzacıda Konuştuk ve Onu Facede Çok Engellediğimi , Ders Çalışamadığını Söyledi . (Hergün 3-4 Saat Konuştuk 2 Hafta Boyunca) Ne Yaptıysam Ikna Edemedim . Yaklaşık 4 Gündür Facesi Kapalı ve Sohbet Edemiyorum (Hattı Babasında Smsde Atamıyorum.) . Facede Bana Karşı Çok Ilgili , Kalbimi Kırdığı Zaman Hemen Özür Diliyor vs. Lakin Dershanede Hiç Konuşmuyor . Soru sorarsam cevap veriyor . O kadar . Sürekli Olarak Arkasında Oturduğum İçin Beni Kestiğinide Tam Fark Etmiyorum (Yani 1 Saat Arkasını Dönüp Bakamazya .) Hiçbir Ipucu Alamıyorum .

Sizce Benden Hoşlanıyor Mudur ?

(Özellikle Kızlar , Kendi Yerinize Koyun . Ne Dersiniz ?)

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• ay anime mi iyimiş anime seviyosa iyidir o kız candır ya can :D ama senin için söyleyeceğim dikkat et kız çok nazik biriyse eğer senin ona olan ilgini biliyoda ya bir git başımdan diyemiyosa dikkat et bir dizide görmüştüm esnemek birini esnerken görürsen esnersin demi seni göreceği bir yere geç esne oda esnerse sana baktığını anlayabilirsin ama sıkıcı bir ders seçme zaten esniyo olur hehhe :D ama senden hoşlanmıyosada çok sıkma kızı hoşlanıyosada bir yolla öğrenmeye bak yoksa anaaammm uzar gider :D

0|0
    0|0
    • Ya Diyemiyo Işte . Bunun Için Bzm Sınıftan 2 Kişiyi Engelledi . Ama Beni Engellemek Yerine Face Kapattı .

Esneme Taktiğini Beğendim . Bi Favori Gelecek Birazdan .

Ayrıcanada Deathnote'cu Varmış Karşımda :D Heyecanlandm :D

• :D ssonuç verir inş. yardımcı olduğuysam ne mutlu bana deathnote <3 ölürümmm

:D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bence aile baskısının etkisi var kızda. Dershanede biri görüp de aileye yetiştirecek diye korkuyor olabileceğini düşündüm.

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum . Facede Ablasıyla Dahi Konuştum . Ayrıca Pizzacı Dershaneye Yakın . Orta Görülme Riskide Olabilirdi .

• bilemiyorum kararsız gibi o halde ya da kaçıyor mu ben de anlayamadım doğrusu:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen bukadar yazacak şey düşünüyorsan senden hoşlanma ihtimali yok :/

0|0
    0|1
  • Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...