Bu sene ligimiz de sizce kim şampiyon olur? Galatasaray'ın bu sene kötü gidişatını siz neye bağlıyorsunuz?

Bu sene lider Beşiktaş Fenerbahçe'nin 5 puan önünde. Beşiktaş'ın son 5 maçı Fenerbahçe'nin puan kaybettiği takımlarla olacak. Bu nedenle daha zor bir fikstüre sahip. Sizce Beşiktaş mı? Yoksa Fenerbahçe mi bu sene şampiyon olur?

Bir de geçen sene kupaları silip süpüren Galatasaray bu sene çok kötü bir sezon geçiriyor. Bir Galatasaray taraftarı olarak benim görüşüm Hamza hocanın gönderilmesi en büyük darbelerden birisi oldu. Yönetim berbattı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Güncel - 1

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• valla benim fikrim, hamza hocanın gönderilmesi hataydı dedin ama sana katılmıyorum çünkü gönderildiği zamanda hamza hocanın teknik patronlugunda gs nin ibresi aşağıya iniyordu hızla buna dur demek için bir neşter atılmalıydı, o yapıldı hareket doğruydu bence ama seçim yanlıştı. yanlış hatırlamıyorsam mustafa denizli getirdiler o tercih biraz hatalıydı zaten mustafa denizli sağlık problemlerinden dolayı teknik adamlığı bırakmıştı fener ve bjk de teklif etti dönem dönem hep reddetti, kabul edince şaşırmıştım zaten, orda iyi bir teknik adam tercihi alır çıkarırdı belki krizden ama bunu başaramadılar, yönetim konusunda haklısın bir karmaşa var bu durum herşeye yansıyor, oyuncudan tutta, çimi düzleyen adama , sahayı sulayan adama kadar, şu an ki yönetim güven tazelemeden devam ederse iç homurtular susmaz, şampiyonluk konusuna gelince inşallah fener olur :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın bence fb olur

0|1
    0|0
    • Fb nin Olacağını Gerçekten Göz Ucuyla Bile Bakıyorsan Futboldan Anlamıyorsun Demektir

Erkekler Ne Diyor 5

• Fb maçlarının hepsini kazansa bile ( kaybedeceği puanlar olacak ) Beşiktaş son 5 maçta 2 beraberlik 3 galibiyet alsa bile şampiyon

0|1
    0|0
  • Bjk Akhisar Osmanlı ve Konya maçlarında enaz 5 ençok 7 puan bırakıcak ve Fener şampiyon olucak. Gs ye gelirsek 3 kupalı takım bir yılda bu kadar değişmesinin tek bir amacı var oda geçen yıl şike yapma ihtimali olmasıdır. Bir yılda bukadar değişir mi bir takım.

0|1
    0|0
    • Fener Şampıyon Olsun Ben Futbol Oynamayı Bırakıcam :D Siz Şaka Gibisiniz Fener Neyin Şampıyonu Olucak Sen Lig Takip Ediyormusun Acaba :D

• şampiyon beşiktaş

0|1
    0|0
  • Akhisar, Kayseri, Galatasaray, Osmanlı maçlarından 3'er puan alarak şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

0|1
    0|0
  • Şampiyon tabiki Beşiktaş olur. GSnin de BJK gibi 2-3 sene bir gençleştirmeye dönmesi gerek bence..

0|1
    0|0
Yükleniyor...