Arkadaşlar bır bakın babamın kredı kartını kullandım haberı yok?

ya arjadaşlar ben babamın kredı kartından 200 lıraya yakın alışverış yaptım .35 lırasını tek çekım gerı kalanı böldüm taksıde neyse kartı gerı verdım borcunu yatırmam ıcın vermıştı bana yagtırdım ama kullandımda hberı yok. ya nabsam söylesemmı soylemesemmı bılemedım 1 ay felan oluyo. eger ben soylemessem kullanıldıgını anlarmı? eger ıcınde kart borcu yoksa ve sadece benım aldıklarım varsa odemesse felan sonra ogrenırse dahamı cok kızar sızce ne yapayım çok tedırgınım ya

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Söyle ya öyle şey olurmu bilsin adam

0|0
    0|0
    • anneme soyledım ama nabıyım bılmıyorum korkuyorum ya:( halbukı evladıyım ust baş aldım kendıme valla ıcınde borcu yok dıye bılıp odemesse busefer yuklu olur borcu ekstrede gelmıyo bbama tasındılar cunku.

• Söyle sen söyle

• yda şöyle desem anneme soyledım zatende .hanı deswem baba boyle boyle böldürdüm kardesım destek cıkar fılan dıe karrdesımle iş birliği yapsam kardesım öder baba mı desem off delircem :(

Erkekler Ne Diyor 5

• Cengiiiiiiiiiiiiiz... Yiktin quruttun evi Cengiiiiiiiiiiiiz.

Bence soyle. Kendisinin ogrenmesinden iyidir.

Unuttum rolunu yaparsan en azindan 1 ayi bahane edebilirsin.

0|1
    0|0
    • valla ödüm kopuyo hanı kızsın bagırsın tamamda bıde odemez biner de biner para ustuste nabsam bılmıyorumkı :(

• Hahaha. Kredi karti onun degil mi? Niye odemesin. Sonucta bir sekilde o odeyecek.

Hem abartma. En kotu kizacak iste. Milletin cocuklari neler yapiyor? En kotu alisveris yapmissin. Anne-babalar affedicidir bu konuda. Gonlunu almaya calis. Uste cikma.

• sonun bile bile hata yapmışsın...bence hiç bir şey söyle ki öğrendiğinde senin anlayacağın dil ile senin anlayabileceğin en büyük şiddette yaşaman gerekir ki adam olasın

0|0
    0|0
    • sen benım yasadıgım seylerı nerden bılıyosunkı. çok agır konuşmuşsun adam olasın fılan

• iyi o zaman bana yaptığın hareketi anlat.izinsiz kredi kullanmanı gerektirecek durum ne

0|0
    0|0
    • gençliğimde cok bişey almadıydı bana bızd ebısey ıstemeden buyuduk bende sımdı aldım tek kzıyım baska evladımı var dıye ne var sankı dıye.. kartı bana verırken pantolon alcam demıştım ama sonra ıkı pantolon bır gomlek ve bır babet aldım öyle oldu yanı

• önce özür diliyerek başlıyorum.seni erkek olarak algıladım nasıl olduysa...bu olay çok büyütülecek bir şey değil.babana zaman geçmeden hatalı olduğunu söyle.ama o öğrenmesin sen söyle

• Rana o senin baban huyunu suyunu Sen biliyorsun biz değil :) Belki de bişey demeyecek :)

0|0
    0|0
    • belkıde demez evet ama ıste nıye bukadar tedırgın oluyorum belkıde yıllarca onu öyle alıştırdıgımız ıcın ona hıcbızaman şuda söyledır dıyemezdıgımız ıcındır. hep boyle alışmışız korka korka buyumekten

• iş bul çalış kazan öde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ekstrede çıkar söyle bence

0|0
    0|0
  • babanı bzden ıy tanıyosun sen karar vr

0|0
    0|0
Yükleniyor...