Facebook'unuzda , adınızın başına TC koydunuz mu ?

dikkat ettiniz mi bilmiyorum , son günler de yayıldı bu sahne , peki siz yaptınız mı ?

Güncellemeler:
arkadaşlar o TC nin manası , devlet kurumların dan TC kaldırıldı , misal TC sağlık bakanlığı yok artık , sadece sağlık bakanlığı var , tabelalar da falan da , buna tepki için insanlar , adlarının başına TC koyuyor .

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• hayır yapmadım eğer TC yazarak birşeyleri değiştirebileceksek kurtarabileceksek bu durumu

ben ismimim başına FİLİSTİN yazıp orayı kurtarmak istiyorum

3|0
    1|0
  • Bi bitmediniz ya. Yat tc kalk tc

1|1
    1|1
  • o ne ya hiç takip etmiyorum face :( bildirim gelirse mesajlara bakıyorum o kadar. ?

0|0
    0|0
  • Facebook kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • yapmadım ki

0|0
    0|0
  • yooo yapmayı düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Hayır, Facebook kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Facebook kullanmıyorum .

0|0
    0|0
  • Yoo, yapmadim.

0|0
    0|0
  • Ben yapmadım

0|0
    0|0
  • Dostum sen cok yanlis gelmissin.

0|0
    0|0
  • olsada koymazdm

0|0
    1|0
  • Ben gereksiz buluyorum böyle şeyleri. İnternetten oturarak vatan kurtarılmıyor.

1|1
    0|0
  • şov gösterisine gerek yok bence böyle bir tepki güldürücü

0|0
    0|0
    • ben Türküm ve Türk olmaktanda gurur duyuyorum ama bunu facebookta sergilemek bana komik geliyor.. çık sokağa eylem yap sesini duyur ya da ilgili makamlara binlerce mail at mektup yolla ama facebookta aaa ben bak Türküm demek kolay geliyor tabi.. klavye delikanlılığı başka hiçbişey değil

• benmi alay ediyorum sizmi alay ediyorsunuz

• bende fikrimi söyledim bir soru soruyorsanız o zaman baştan olumsuz yorum istemiyorum diyecektiniz neyse iyi akşamlar

• inci sözlük yazarları mıdır nedir onların düzenlediği bişeymiş bu herkesi adının başına TC kısaltmasını koymaları için teşvik etmişler fakat bunu sazanların yapması ve kendilerinin de gülmesi amacıyla yaptıkları açıklanmış daha sonra hatta bir resim var facede bununla ilgili

link

ve hatta: link

eğer gerçekten sadece birtakım insanlar kendi eğlenceleri amacıyla insanları bunu yapmaya güdülediyse çok yazık, çünkü böyle bir konuda daha ciddi bir duruş sergileyebilirlerdi ve üstelik birçok kişiyi etkileyip birlik ve beraberlik içinde hareket ederek ülkede meydana gelen bazı yanlışlara haksızlıklara karşı gelebilirlerdi..

0|1
    1|0
    • bu saçmalık kendine pay çıkartan çapsızlar bunlar , insanların düşüncesi , yapıldı bizde yapalım değil , haberi gören elinden bir şey gelme maksatlı yapıyor , bayramlar da insanların profillerine Atatürk ün resmini koyması gibi .

• benim de demek istediğim , insanlar zaten yapmaya başladılar , bunlar da biz yaptık imajı vermenin derdin de , seni yanlış anlamadım , kurduğun cümlelerin manasını anladım merak etme .

• peki madem

• Facemi dondurdum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• koydum hafız koydum...

1|1
    0|0
  • ne koyarsan koy farketmez. koymayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • yapmak istiyorum yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Yapmadım.

0|0
    0|0
    • yapmayı düşünüyormusun .

• -Adamlar ben kaldırıyorum halk umrumda değil düşüncesi ile hareket ediyor

-Faceden tc yazmakla iş olmuyor oy zamanı akıllı olmak lazım

-Şu dönemde yapılması akılları kurcalıyor pkk ile anlaşmadan falan ama normalde de olması gerekmiyor dünya bankalarına falan bakarsan yok.

-30 Ağustos zafer bayramı, bu tc olayı falan eskidendi. Bu devirde hala silah gösterisi yapmak gereksiz. Neyse

• sende bir insansın , fikirlerine ve düşüncelerine saygı duyuyorum , yargılayamam , yargılamadım .

Yükleniyor...