Kapat

Erkek soğuk davrandığı kız arkadaşının etrafında erkekler dolanmaya başlayınca tepkisi ne olur?

Hiç başınıza geldi mi? Kız arkadaşınıza az mesaj atarken, "günaydın aşkııımmmm" mesajlarından "gunaydın" mesajlarına düşmüşken ya da soğuk konuşur daha az görüşmeye çalışırken birden kız arkadaşınızın etrafında erkekler belirmeye başlasa, kız arkadaşınızın hayranları çoğalsa tepkiniz ne olurdu? Kıskanıp kız arkadaşınıza tekrar günaydın aşkııımmm mesajlarına dönüp onu daha çok görmeye başlar mıydınız içgüdüsel olarak? Dürüst cevap verin lütfen. Başınızdan böyle bir olay geçtiğinde nasıl davrandınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimalle kız ekden gitçek diye günaydın aşkkkmmmm mesajlarını yazardım.ama birkere soğk davrandysam ve ararmız soğıuydsa o kız elimden hertürlü kaçar diye düşünürm

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• :)) işte herşey bu kadar göreceli şu hayatta.

o gevşek adam bir anda işi ciddiye alıp hal ve tavır değiştirir.

ben de benzer durumlara düşmüştüm :)

1|0
    0|0
  • Yani ir sureden sonra askim kullanmasi bence sorun. Nereye kadar cicim aylari surecek. Biraz ciddi ve yetiskin gibi davranmak gerekiyor bir sureden sonra.

Erkekler dolaniyor derken, akbaba mi bunlar?

Kiz arkadasima onlarla fazla samimi olmamasini soylerim. Yapmiyor mu?

Bana musade o zaman.

link

1|0
    0|0
    • Çok sert :D Her cümlesinde aşkımı kullanmaya gerek yok tabiki ama duygusallığıda tamamen bitirmemek lazım bir yerde. Malum sevgiliyle sadece oturup muhabbet edilmiyor. Elini tuttuğun belkide yaklaştığın adam kankan haline gelmesi tuhaf olur :)

• :D Yani ben yakin temassa (gunumuzun damran komrani gibi) her turlu guzel sozun soylemesi taraftariyim. Ama toplum icin bir kadinin benden fazla samimi olmasini beklemesi abes kaciyor. Bazi seyleri de yalniz oldugumuz zamanlara birakmaliyiz degil mi? :D BU arada sen mesaj deyince oradan yola ciktim. Yoksa tabi sevgilinin cani yenir.

• Diğer erkekleri uyarırdım , net .

1|0
    0|0
  • döner bıçağı taşımaya başlarım

1|0
    0|0
  • Kendimi hic bozmam zaten seviyorsa gitmez elimden,anlarsamki umrunda degil etrafndaki erkekler o zaman sevgiyi hak ediyordur

0|0
    0|0
  • Düşüşe devam, soğuk ise zaten umrunda olmaz ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence eğer zerre kadar hoşlanıyorsa/seviyorsa kıskanır,kız arkadaşını sahiplenir.Yani laf olsun diye çıkıyorsa umursamaz tabi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...