Fenerbahçe ile ilgili bugünkü tahminleriniz neler?

Madrid deplasman serisi bugün başlıyor? Sizce bu gece final-four gelir mi? Yoksa Real Madrid bir şekilde basketbol dışı spor ahlakına uymayan yöntemlerine başvurup maçı alır mı? (Normal şartlar içerisinde Fenerle baş edebileceğini düşünmüyorum ben)

Güncellemeler:
süpürdük :D

1|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ispanya deplasmanları zordur işin açıkcası, fener bu oyun ve kadro derinliğiyle madrid ten çok önde serinin sonunda fenerbahçe final four a kalır bu bir gerçek ama bugunkü maç için benim görüşüm kazanacağız , son periyoda 5 sayı altında girersek maçı alırız, maçın bütünü psikolojik harp, seyirci hakem, real madridli oyuncu hakem arasında gececek, sakin kalırsak 3-0 la geçeriz :D

0|1
    0|0
    • Ben takımın sakin kalacağını düşünüyorum. Bu noktada hakem üçlüsü çok önemli ama. Baskı altina alabilmek icin neler yapabileceklerini hepimiz biliyoruz.

• Bu iş bu kadar :D

• Aynen bu kadar rahat gecmesini bejlemiyordum guzel oldu gercekten
      #FenerbahçeFinalFourda
      #GururlaFenerbahçe

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Seri başlamadan önce 3-1 fb geçer diye düşünüyordum. Realin kazanacağı tek mac iç sahadaki bu mac olur , fakat son zamanlarda performansları çok düşük

0|1
    0|0
  • Yendik te turu geçtik ya laa.

0|1
    0|0
  • koyar geçeriz :)

0|1
    0|0
  • Gelmez. İspanya'da zor seri önce eşitlenir sonra belli olur iş

0|1
    0|0
    • Obradoviç' e olumlu anlamda güven olmaz valla :)) akşama iş biterse şaşırma derim

• Son maçta oynadığımız oyunla karşılarında olursak işi orda bitiririz diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Seri uzamaz umarım bu gün işi bitiririz. Yakın geçer bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...