FENERBAHÇE BASKETBOLDA BAŞARILI MI?

Fenerbahçe ligde ya da Eurolig de şampiyon olmazsa başarılı sayılır mı?FENERBAHÇE BASKETBOLDA BAŞARILI MI?

mu?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• lig ile euroleague eş zamanlı götürmek kolay değil çünkü euroleague de gerçekten çetin bir mücadele var ve bu mücadele dahada sertleşiyor, hatta bazı büyük maçların dönüşünde ligde bazen maç kayıplarıda yaşadı, ben hep şuna inanırım bir mücadele var ve kupa varsa ortada o kupaya sahip olmak için mücadele edilmeli, iki kupayı veya birisini almadanda sezonu kapatmak (türkiye kupasını aldı ayrıca bu sezon) başarı diye adletmek doğru bulmam çünkü fenerbahçe basketbolda çıtayı yukarıya çekti bu bir gerçek, ligde şampiyonluk için efes, fener, gs kapışır gerçi play off sırası ve eşleşmelerede bağlı, euroleagude kupa gelebilir ülkemize ama barcelona tur atlarsa herkes cska yı işaret etse bile barcelano güçlü bir adaydır ama kupa türkiyeye gelecek bu çok belli fenerle :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu kadroya gore en az final gerek , harcanan paralar az değil

Barca ve özellikle Cska kupayı bırakmaz

0|0
    0|0
  • o kupa bu ülkeye gelmeli kesinlikle;bu lafın üstüne birde evsahibi oluyormuş final four da

0|1
    0|0
  • tabi ki başarılı türkiye nin en iyi basketbol takımı ve avrupa nın da en iyilerinden

0|1
    0|0
  • gsli olarak söylüyeyim baskette başarılı ama futbolda bu kadroya göre kötü

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki 2 yılda bir başarı ortada. Fenerbahçe Vesely iyileşme finalde zorlanır.

0|0
    0|0
  • Bence fener Kuban elicektir 3. . 1 gibi seriyle

0|0
    0|0
  • Ben beğenerek izliyorum basketbol da gayet iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...