Hoşlandığınız kıza duygularınızı açamamanızın sebepleri?

Mesela kız sessizse, erkeklerle pek ilgisi yoksa, sizinle bakışıyor ama hiç yüz vermiyorsa görmezden geliyorsa açılamaz mısınız?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• senle ıletısım kuramakdıktan sonraa acılmak bıraz zor tabı bu durum da

1|1
    0|0
    • :) açılsın diye ne yapacağım? Hem vazgeçme olma ihtimalide var off

• demeye çalışıyorum. Deniyorum. Ama bugün bile ağladım beni görmezden geliyor diye. Olmuyor ya olmuyor. Ben onsuzluğu istemiyorum

• alısman lazm ne asklar bıtms kul olms sen mı unutamıcan madem sevıyorsn cık karsıssna son kelımerlerını sole baktn olmadı arkana bakmadan yuru

Erkekler Ne Diyor 3

• Soylemesi biraz ayip ama*sin gitsin. Sozum meclisten disari ama, gormezden geliyormus bide hanfendi. Oh keyife bak. Kizlara duygu falan acmiyoruz artik bir erkekler olarak. Mumkun mertebe, elimizden geldigince tabi.

Cunku gunumuz kizlarinin gotlerini oyle inanilmaz kalkmis ki, bizim ilk adim atisimizi ayni inanilmazlikta istismar ediyorlar. (ki sikayetci degilim ilk olmaktan).

O yuzden essiz sedasizlari, kipir kipir olup niyetine olmayanlardan bile uzak duruyoruz.

Tanidigim bircok erkek boyle. KS erkekleri genel olarak nasildir bilmiyorum.

0|1
    0|0
    • ama benim hiç sevgilim olmadı ve utanıyorum ondan.. Oda artık bakmıyor görmezden geliyor zaten.. Kaybettim onu hemde hergün onun için ağlarken..

• kendisi söylemediği için emin olamıyorum..

• Demek ki o da asik degil. Illa bir iliski icin asik olmak mi gerekiyor?

Sen de asik degilsin, o da asik degil. Bir iliskinin baslamasi icin taraflarin karsilikli adim atmasi gerekiyor. Kimin once olmasi onemli degil.

Savas sonrasi baris gorusmelerinde bile bu boyle oluyor.

Demek istedigim gercekten hoslandiysan adim at ve bekle. Ister erkek ol, ister kadin farketmez. Bu isler boyle. Onu bilmem ama ben adim atar ve beklerim. Gelmezse gelmez. O yapamiyorsa ve sen de seviyorsan, sen yap.

• yüz vermiyor, görmezden geliyor, hiçbir işaret yok; ben de kek gibi gidip açılacağım, oldu. daha önce hoşlanmış olsam bile ... böyle aşkın ızdırabını der kapatırım o defteri.

0|0
    0|0
    • sanırım öyle dedi. Of of. Ya varya bir gelip konuşsa herşey güzel olacaktı:D

• arkadaşın öğrenmiş işte, niye yalan söylesin.

• kendi kankasına ayarlamaya çalışıyordu beni...

• :D daha çok gençsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...