Ne düşünüyor sizce.... kızlar?

Benim çok yakın bir dostum var kız o . Bugün beni fazla takmadı arkadaş grubunda bende onu arayıp konuşurken şakayla karışık atar yaptı biraz ve sonra sınıftaki bir kaç kişinin bana boş konuştuğumu söylediğini söyledim. oda sana gerçeği söyleyeyim mi dedi? Bende tamam dedim. Bugün biraz sıkıcıydın dedi. Şok geçirdim. Biraz zaman sonra yeniden aradım her zaman takıldığımız bir kafe vardı oraya gidelim mi dedim ? oda canım hiç istemiyor valla dedi. normalde olsa can atardı neden böyle birşey dedi onu kayıp mı ediyorum ? Ne düşünüyor biri bana açıklasın.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bi hareketin veya lafına kurulmuş olabilir,sen otur tüm dediklerini tekrar düşün :) yok aklına bişey gelmiyosa açıkça sor noldu diye,ağzındaki baklayı çıkarır o zaten

0|0
    0|0
    • Ara sıra arkadaş grubunda oda takılmıyodu bende bugun bende ona uzme kendini beni takmıyolar takmamaları gayet normal çok hızlı konu değiştiriyorlar dedim oda bana o eskidendi artık takıyolar dedi bu mu acaba?

• onu da beni de

• sen onunla fazla ilgilenmeyince oda dışlanmış gibi hissetmiş ve sonuç olarak sinirlenmiş olabilir

• Sevgili bulmustur ne alaka bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...