Erkekler, Tottenham Hotspur takımını bilen ve seven? (Futbol, İngiltere)?

Tottenham Hotspur takımını bilen ve seven? Tottenham Hotspur takımını bilen ve seven?

0|0
9

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyorum ama sevmiyorum pek
    yetenekli oyuncular yetiştiren ama onları pek kullanmayı bilmeyen bir takım..

0|1
    0|0
    • Nasıl yani? Eriksen Harry Kane Son Alli Njie bunlar kötümü?

• Harry Kane dışında digerleri kendi alt yapısında yetişmedi
      satın aldı bir yerlerden..
      Eriksen hollandadan
      Delle Alli 3 ligden bir takımdan..
      nije de aynı şekilde..

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence çok şanssız bur takim , yillar sonra ilk kez Arsenal chelsea city gibi takımları geçip şampiyon olamamak büyük talihsizlik

0|1
    0|0
  • İngiltere futbolunda benim için yeri ayrı olan tek kulüp var. O da Bradford City herkes bilmez. Renklerine, Amblemine ve sınırlı maddi yapısıyla kümede kalma mücadelelerini takdir etmiştim o yıllar. Lawrance, Blake, Myers, Saunders, Jacobs ve Windass sıradan ama önemli oyuncularıydı. Ne yazık ki sonuç olarak 2000-2001 sezonunda premier ligden bir daha dönmemesine düştüler. Ama belki de ilk defa ezilenden yana oldu kalbim. Bir gün belki tekrar görüşürüz kimbilir. Belki Galatasarayımla bir hazırlık maçı da oynarlar...

0|0
    0|0
    • O takımı biliyorum şu an league one liginde :( ama 4. cü işallah 2028 de filan premier leagueye çıkar

• İnşallah yıllardır düşüşteler.

• tottenham hotspur sevenler derneği kurulum çalışmaları vol 1 :D

0|1
    0|0
    • Neden bu takımı seviyon açıklasana ilgimi çekti

• yani ingiliz kulüpleri içerisinde southampton ve tottenhama sempati duyuyorum özel bir nedeni yok

• Eski futbolcusu gareth bale den daha az like i olan futbol kulübü

0|1
    0|0
  • Evet İngiltere nin köklü klıblerinden gerçi eskisi kadar ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
  • bilmeyen gitsin orgu orsun zaten :D

0|1
    0|0
  • Ben severim. hatta fm2016 da şu an 4. sezonum bu takımla

0|1
    0|0
    • Bende hem möbilden hemde pcden menajerlik oynuyla yönetiyorum

• vayyy helal olsun. sempatik geliyorlar bana ne bileyim çok zengin değiller parasız da değiller.

• Severim canım kardeşim
    #Deniz #Tutak

0|1
    0|0
Yükleniyor...