Renkli gözlülerin nazarının daha çok değdiğine inanır mısınız?

Renkli gözlülerin nazarının daha çok değdiğine inanır mısınız? Peki ya şu yıldızın düşük, yüksek olması meselesi nedir?

0|0
22|18

En İyi Kız Görüşü

• Mavi gözlüler sırasıyla en çok;kahverengi,ela,gri,menekşe,yeşil,sarı ve siyah gözlülere nazar vurur.

Sarı(bal) gözlüler;mavi,siyah,yeşil,kahverengi,menekşe,gri ve ela gözlülere nazar vurur.

Yeşil gözlüler;gri,ela,siyah,kahverengi,menekşe,sarı ve mavi gözlülere nazar vurur.

Siyah gözlüler sırasıyla en çok;mavi,ela,yeşil,kahverengi,gri,menekşe ve sarı göz renkli gözlere nazar vurur.

Ela gözlüler en çok sırasıyla;yeşil,sarı,mavi,siyah,kahverengi,menekşe ve gri gözlülere daha çok nazar vurur.

Gri gözlüler en çok sırasıyla;siyah,menekşe,sarı,mavi,yeşil,ela ve kahverengi gözlülere daha çok nazar vurur.

Menekşe rengine sahip insanlar sırasıyla;gri,sarı,yeşil,ela,kahverengi,siyah ve mavi gözlülere nazar vurur.

Kahverengi gözlüler en çok sırasıyla;mavi,yeşil,sarı,ela.menekşe,gri ve siyah gözlülülere nazar vurur.

8 Çeşit göz renklerine sahip 1000 insan üzerinde yapılan çalışmaların sonucunda bu verilere ulaşılmıştır.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Almanya İkinci dünya savaşında, renli gözlü insanları toplayıp telekinetik deneyler yapmış, bu bir gerçek, renkli gözlü insanların bu tür konularda daha etkili olduğu gerçekliği konusunda birçok insan hemfikir. Eğer bu olguya nazar diyorsanız, öyle olması da garipsenemez.

2|0
    0|0
  • felaket ötesi nazarları var renkli gözlülerin...hemen bilen nazar duası

yıldız düşük olayı var...düşük veya yüksek olabilir..ama buna yapçak bir müdahale yok

1|0
    0|0
  • renkli göz değil de mavi gözün nazarı olur derler. öte yandan onlara hayran olmamı engelleyemiyor bu rivayet.

1|0
    0|0
  • Nazar diye bir şey vardır , vikinglerin gözünden gelir mavi göz nazar getirir diye. Orası batıl bir inanç. Kur'an da nazar suresi bile vardır , nazar değebilir bir insana. Yıldızın düşük yüksek tamamiyle saçmalıktan ibaret.

1|0
    0|0
  • Nazara inandığım için bunada inanıyorum.

1|0
    0|0
  • Renkli gözlü olmayanların , renkli gözlüleri kıskandıkları için çıkardıkları hurafe :))

1|0
    0|0
    • Öyle bir şey yok :) mesela ben severim renkli gözlüleri.

• şaka maka internetten araştırdım öyle birşey varmış ha ...

steps365.com/haber_detay.php?haber_id=1432

• Renkli gözlerin nazarından Rab Teala hepmizi korusun. amin

2|0
    0|0
  • bende renkli gözlüyüm aksine bana nazar değdiğini çok söylerler hemen hemen herkes bunu der benim nazarım değermi sanmam bilmiyorum yan...

0|0
    0|0
  • Eskiler öyle derler ama henüz başıma öyle bişey gelmedi

1|0
    0|0
  • Ela gözlüyüm yani çok renkliyim... Ama bugüne kadar nazara gelen hep ben oldum.

1|0
    0|0
  • mavi gözün nazarı büyük olur derler

1|0
    0|0
  • Ben renkli gozluyum ve inaniyorum.. Kiskanp kin tutarsam vay haline :-)

1|0
    0|0
  • annem hep söyler renkli gözlü kızlardan kork diye

1|0
    0|0
  • bak mesala sorunu örneklerle açıkladım ve bastım "çok kötü"ye

0|0
    1|2

• öyle diyorlar

0|0
    0|0
  • Kahverengi gözler gerçek sever diyorlardı bi arada :) Buna inanan var mı?

0|0
    0|0
  • inanmam öyle bir şey. olsa benim baktığım tüm yeşil gözler nazar olurdu

0|0
    0|0
  • Öyle olsaydı son iki sevgilimin beddualarıyla herhalde baya bir bedbaht hayat yaşıyor olurdum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• renkli gözlülerin nazarının değdiğine inanıyorum özellikle mavi gözlerde bu durumu çok yaşadım.hatta çocukluğumda hatırlıyorum mavi gözlü akrabalarımdan korkardım beni sevmelerine izin vermezdim.sanırım bundan dolayı ve yıldızımın düşük olmasıyla negatif etkileniyordum.

nazarı çabuk kapmak yıldızın düşük olmasıyla orantılı derler.ama tam olarak ''yıldızın düşük'' olması ne anlama geliyor bilmiyorum.

1|1
    0|0
    • yıldız düşüklüğünü bilmiyorsun çok konuşmayacaksın:DDD (bana da sordu, düşenin dostu olmaz dedim:D)

• benm duymamışlığım :D

mavi gözlerin hiç mi suçu yok? :D:D

• ah ah o mavi gözler :(

• Bir renkli gözlü olarak hiç nazar değdirmedim.Çünkü niyet önemli bu tür şeylerde.Kahverengi gözlülerde de bu niyet taşınabilir.

1|0
    0|0
  • evet ben inanırım

1|0
    0|0
  • hmm mawi gözlülerin çok nazarı olurmuş derlerde ama bazılarının oluyor ..

1|0
    0|0
  • Ehehh :) Bende renkli gözlüyüm.. Ben en çok insanları sevgililerinden kıskanırım :D:D 1 -2 ay sonrada ayrılırlar zaten ..Bende diyorrum neden hep kıskandığım kişiler sevgililerinden ayrılıorlar meğersem renkli gözlü olduğum icinmiş hahahah :D Korkun benden ayrılmayın sevgülünüzden :P

1|0
    0|0
  • renkli gözlüyüm nazarım değer.ama bakınca değil daha çok aklımdan geçirmem ve dile dökmemle.bu yüzden en çok kendime değdiririm:))

1|0
    0|0
  • renklı gozlulerın nazarına cok ınanmam ama yıldızın dusuk olma olayına cok ınanıyorum bazı ınsanlara hep nazar deger onları bulur nazarı kendılerıne cekerler yanı

1|0
    0|0
  • Öyleymiş. Bir keresin de yeni aldığım cüzdanıma renkli gözlü arkadaşım ay ne güzel derken yere düşürmüş kopçasını kırmıştım.

1|0
    0|0
  • evet bencede var öyle bişey ben renkli göz fazla sevmem bana itici geliyo bu yüzden

1|0
    0|0
  • evet inanırım

1|0
    0|0
  • yok öyle bişe değseydi benim baktığım herşeye değerdi nazar... :D :D

1|0
    0|0
  • evt komşumuzdan blyrum ne ne kdr guzl dese ertsı dun kırılyr catlyr bsey olyr yanı :D

1|0
    0|0
  • Ahh O Mavii Gözlüler Yokmuuu En Çok OnlarınKi DEgiyor Çok Başıma Geldi :D

1|0
    0|0
  • oluyor evet maşallah demek lazım

1|0
    0|0
  • ya nie böle sölüyorsunuz mavi gözlüyüm..alınıyorum ..

1|0
    0|0
  • değiyor test edildi onaylandı=))

1|0
    0|0
  • inanıyorum hele ki mavi gözlüler

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum ya..

0|0
    0|0
  • mavi gözlüler toplanın hakkımızda şikayet var , ipler kopmuş birileri bizi çekemiyorlar.:)))

0|0
    0|0
  • Evet benim nazarım çok değer. En son arkadaşımın kalemini beğendim. 2 dk yanından ayrıldım döndüğümde kalem kırılmıştı :))

Bi de çirkin çirkin kişilerin gelip "ayy bana bakma nazar değdirirsin" demelerine sinir oluyorum.

1|0
    0|0
    • Çirkin filan nazar değer belki canım :))

• Beğenip nazar değdirebileceğim bi yerleri olsa neyse de :)

• ben renkli gözlüyüm hatta ne yeşil ne mavi çakır deniliyor sanırım bu renge valla beğendiğim hiç bişeyden hayır gelmez başına mutlaka bi iş gelir maşşallah da desem hemen nazarım değer =)

1|0
    0|0
Yükleniyor...