Tüm erkekler demeyeyim de neden bazı erkekler

tüm erkekler demiyeyim de neden bazı erkekler böyle? sevdiğim adam hoca ve ilk başlarda ilgi gösteryrdu dha sonra o ilgiden cesaret alarak eline bir kağıt tutuşturdum ona olan aşkımın yazılı olduğu daha sonra uzaklaşmaya başladı ve bugn yanına gidip kağıt hakkında ne düşündüğünü sorduğumda ise bna ne cesaretle ne cürret ile böyle bşey yaparsın sen diye avazı çıktığı kadar bağırdı o an dondum kaldım brşeyde diyemedim ilk başlarda kendi yaklaşıyordu bna ama sonra bir anda böle oldu hatasını biliyor ve neden hatalarını bastırmak için bağırılar?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hoca öğrenci ilişkisine demekki sıcak bakmıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya salla su oglanı baskalarına bak bence hakkını kaybetmıs o :D

1|0
    0|0
  • sadece sen olayı yanlış algılamıssın bellıkı ilgiyee ıhtıyacın var buradan o sonuc cıkıyor hocada piçmiş oyle mı yapılması lazım degıl

0|0
    0|0
    • ben yanlış çıkartmadım çevredekinler bile ne oluyor ya diyorlardı herkes farkındaydı o salağın davranışlarnn

• o zaman hoca iddaya gırmiş kazanmıs sonuç bu

• eğer bahsettiğin hoca senin hocansa öğretmen-öğrenci ilişkileri ne toplumumuzda nede etik olarak hoş karşılanmaz. adamın kariyerini hiç beklemediği anda yerle bir eder.

0|0
    0|0
  • hacım unıversıtede asıstansa veya yard docsa dıkkatlı ol derım baskada bırsey demem.bak ben bu ıslerın ıcındeyım sadece senden faydalanır ve ısı bıttıgınde bırakır benden demesı

0|0
    0|0
    • öğretim görevlisi

• tahmın ettım ve o yuzden soyledım sende okuyorsun demı unıversıtede.benım dedıklerımı unutma bu unıversıtede ılıskıler cıkar uzerıne kuruludur.6yıldır ben unıversıtenın ıcındeyım gerek lısans gerekse yuksek lısansta bır cok seye sahıt oldum.bence uzak dur o yard docten ama sen bılırsın.okutmansa gene bıraz ınsaflıdır ama yar doclar sıkıntı

• bende aynısını sevdıgım kıza yaptım 2hafta oldu cevap gelmedı,ama benı göreli 3sefer oldu ogunden ıtıbaren 3çündede yuzume baktı,sence ne oluyor bu

0|0
    0|0
    • blmyrm bn anlamyrm artık aşktan meşkten

• aynı kaderı yaşıyoruz ya unutacagız ya da sonuna kadar gıdecegızz

• öyle bağrdğı için nefret edyrm ondan

• Ya da gayet samimi ve içten birisi ve sen o yakınlaşmayı duygusal olarak algıladın sadece?

0|0
    0|0
    • ilgisini tek farkeden ben değildim herkes farkındaydı

• Dünyanın en büyük yalanı. Bakış açısına göre değişen bir şeydir bu. Orda yaşanan da aşk falan değil sadece senin öyle olduğunu düşünmüş olman bence.

• Belki egolarını tatmin ediyordur, zamanında çok aşağılanmıştır-reddedilmiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aboov ne cesaret kız! :)

0|0
    0|0
  • Belki yanlış anlamışsındır öğretmeninmiş sonuçta birde nasıl cesaret ettin ona ya :D

0|0
    0|0
    • ilgsini farkeden sdce bn değildm herkes ne oluyor ya diyordu

• Diyen kim öğrenciler mi? öğretmenin sana direk söylemedikçe ya da hareketleriyle bunu çok bariz bir şekilde belli etmedikçe anlayamazsınız kii yani en azından ben anlayamam :D

• muhatap olduğuım yda olmadğm insanlar yani o adamla beni yanyana görenler

Yükleniyor...