Diyetteydim ve yarın spor salonunada başlıyorum fit bir vücuda sahip olmak istiyorum sizin tavsiyeleriniz varmı?

Diyetteydim ve yarın spor salonunada başlıyorum fit bir vücuda sahip olmak istiyorum sizin tavsiyeleriniz varmı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Aksam spor yap ustune yatarken yogurt ye ben bir sabah bir aksam yaptim aksam yaptigim sporun daha faydasini gordum ve kendini daha iyi hissediyosun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende de aşağı yukarı aynı fikir var, spora gidiyorum kısa bir süredir; orada sana söylenecek kesinlikle sporun yaklaşık ilk saatini kardiyo ile geçirmen olacaktır. Sonrasında ağırlık. Verimi sana bağlı, tabi olduğun mutfağa da bağlı. Hocalar bu işin %60 mutfakta olduğunu söylüyorlar, haklılar da. Çok aç kalmadan bir düzen belirle kendine; varsa imkan diyetistene başvur, daha kaliteli bir ilerleme olur. Eğer meşhur 3 beyazdan uzak durup, iyi bir mutfak düzeninde ilerlersen sanıyorum sıkı bir kardiyo ile de çok seri kilo verirsin. Zaten şu aşamada yağ yakma falan değil, vücudun fazla suyunu (ödemini) atma durumu olacak sende. İnşallah verim alırsın, naçizane yeni spora gitmeme rağmen gördüğüm herşeyin nizamiyetle yapılması gerektiği; koşuyorsan sağlam koş, yiyorsan da dengeli ama kendini çok hırpalamadan.

0|1
    0|0
  • Kardiyo ile başlıycaksın mecbur, en az 40 dakka biriken yağlar böyle gider. Sonra ağırlık çalışması yapacaksın en az 3-4 ay sonra fit. bir vücudun olcak.

0|2
    0|0
  • Pek fikrim yok bu konu üzerinde bilgi sahibi değilim canım kardeşim
    #Deniz #Tutak

0|1
    0|0
  • kilonu ve boyunu alayım

0|0
    0|0
  • 8 yumurta

0|1
    0|0