Zayıfliyanlar yazsın? ?

Ben Şu an 84 kiloyum ve 18 yaşındayım yağlardan kilo vermem lazım ozellikle zayfliyanlara sorum ne yapmalıyım ne oneriyonuzz sporda yapiyorum?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1.5 ayda 7 kilo verdim eger sabredebilir dayanabilirsen 6 dan sonra yemek yeme. Tabi ben boks yapiyorum senin de koşu falan yapman lazım yardim etmesi icin

0|0
    0|0
    • 6 dan sonra bişey yemezsem verebilir miyim gerçekten o kadar 1.5 ayda

• Fazlasiyla yarar ama bozma

• bir deniyim bakiyim inşallah yarar

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ben supplement kullanarak 15 kilo vermiştim 3 ayda ama epey yorulmuştum verdiğim ile kaldım sonradan almadım fazla.

0|0
    0|0
  • Sporu olabildiğince hissederek yap.. hareketleri yavaş yap isindiktan sonra kendini biraz zorla hemen bırakma kaslar zorlansinn biraz.. birde hep aynı hareketleri yapma ayda bir deistir hareketleri vücut alisirsa bir harekete yağ yakmamaya başlar. . birde yediklerinede dikkat et sana enerji verecek şeyler yee ki sporun iyi geçsin hiç yememezlik gibi bir cahillik etme sporda o enerjiyi besinlerden alcan..

0|0
    0|0
  • Diyet ve ağır spor

0|0
    0|0
    • Ağır spor derken neleri ypmaliyim

• Uzun koşu karın göğüs egzersizleri squad ama yılmadan bu srada da diyet aç kalmadan az yemek ama bolca hareket ve koşu günde en az 5km koşu ama yavaş yavaş başla bir kerede başlama her gün biraz artırarak

• Fikrim yok bu konuda. canım kardeşim
    #Deniz #Tutak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bol protein ye karbonhidrat haftada bir ye doğal şeyler tüket tatlı yerine meyve ye kilo verdin say gerisi hikaye

0|0
    0|0
Yükleniyor...