Yorum yapar mısınız arkadaşlar?

Bir erkek var ve tam sevgili olacakken gidiyor. Bir kaç hafta konuşmuyorsunuz ve size seviyorum diyen o erkek başka birisiyle çıktığını söylüyor mesajlaştığınızda. ona soruyorum neden gittin diye işte o gücüme giden lanet cevap şu : '' Bana göre değilsin . Benim gibi birine layık değilsin '' Ne demek bu şimdi ya siz de bir kere yorumlar mısınız?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• O adam sana layık degil. neden mi? Yalancının teki. yalancılarla isin olmasın pericik

0|0
    0|0
    • Çok darbe yemiş artık insanlara acımıyormuş. Sana yaptılar diye masum insanların duygularıyla oynamaya hakkı olamaz değil mi ? Bi de diyor ki istersen serefsiz de arkmdan kötü düsünüyorsundur olsun . hic birsey umrumda değil dedi.

• Diyorum ya sevgili olacaktık tam beni sevdiğini söylemişti ben sadece bunu hissettirmesini bekledğim için gitti . Bu koydu bana.

• Yahu son anda kurtulmussun. bu kadar da buyutme olayı.

Sevgili olmadan o cümleyi kurana asla güvenme sana ögüt. ister uygula ister uygulama. hoslanma olabilir ok. ama sevgili olmadan sana o cümleyi kuran sahte duygular besler. istisnalar vardır ama genellemeye bakıcan.

Erkekler Ne Diyor 3

• Düzgün bir hayat yaşamıyordur ve senin hayatını da mahvetmek istemiyordur.

0|0
    0|0
    • Bunu söyleyen de var ama ya diğer türlüyse ?

• İki kelime var ona söylenecek

S... Git

0|0
    0|0
  • sende şunu bırakmayı biliceksin başka çaren yok

0|0
    0|0
    • Senden nefret ediyorum dedim ona .

• ama bırakamıyosun dimi itiraf et:))

• Hala seviyorum ama sildim onu heryerden. Bu kadar sey söyledi kırdı başka ne yapabilirim ki zaten.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence ona göre olmadığını, onun gibi birine layık olmadığını söylemek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani bu onun açısından mı benim açımdan mı diyorsun?

• ohaa

adamda ego tavan gibiymiş. daha kırıcı olamazdı heralde

0|0
    0|0
    • Bence de ne sanıyorsa kendini.

Yükleniyor...