Fenerbahçe uefa kupasını alırsa taraftar sayısı artarmı çok takım değiştiren olurmu?

Fenerbahçe uefa kupasını alırsa taraftar sayısı artarmı çok takım değiştiren olurmu?

Güncellemeler:
Mesela Galatasaray uefa kupasını 2000'de aldığı için o dönemin çocuklarının çoğu Galatasaraylı.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa kupasıyla taraftarın cok fazla ilişkisi yok.

Gönül takımları vardır. Kupa takımları degil.

Kupa için bize katılacaklar hiç takılmasın. Çünkü seneye başka takım alırsa o kupayı dönerler giderler.

Biz bu renkleri sadece şampiyon olalım , kupa alalım, onu bunu yenelim diye istemedik.

Gönülden istersin o takım senin takımın olur. Yoksa gerisi boş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pardonda Bizim UEFA kupamızla dalga gecen fenerliler mi alacaklar kupayı? Hani şimdi o kupanın hayalini kuranlar? Öyle birsey olsa bile ASLA ama ASLA GALATASARAYIMDAN vazgeçmem!

1|0
    0|0
  • Biz istemeyiz dönek adam gelmesinler. Biz bize yeteriz. Çünkü FENERBAHÇELİYİZ !

0|0
    0|0
  • Alamaz ki sorun yok o yüzden kimse takım değiştirmez.

0|0
    0|0
  • Ben değişmmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• adam gibi takımına aşık yaşayan insanlar değiştirmez ama öylesine takım tutanlar değiştirebilir. ben asla değiştirmem. armaya aşığım ben. hiçbir zaman bitmeyecek bir aşkla bağlıyım takımıma.

0|0
    0|0
    • hee öyle de olan var tabi ama mesala ben Galatasaraylıyım. çocuğum olduğunda o dönem isterse Galatasaray amatör kümede olsun yinede Galatasaraylı olacak. başka takım tutamaz izin vermem.

• senin dediğini 5-12 yas arası cocuklar yapar .

1|1
    0|0
  • Takım değiştiren olmaz ama yeni nesil çocuklar Fenerbahçe'li olurlar muhtemelen. Sonra ilerleyen senelerde Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde final-yarı final falan oynar. Hepsi pişman olur Galatasaray'a döner falan-filan işte. :|

1|0
    1|2
  • galatasaray aldığı dönemde baya arttı fener alırsa baya artar kanka

0|0
    0|0
  • Fenerlilerin bu taraftar merakı ne? Bir gün herkes fenerli olur falan. Fazla saçmaladınız. Çarşı buna karşı.

1|0
    0|1
  • yaşını almış insanların bunu yapacağını düşünmüyorum. ama ufak yaştaki çocuklar elbette etkilenir. tıpkı galatasarayın kupayı aldığında taraftarının bir miktar artması gibi

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...