Reiki 1. asamaya inisiye edilenler?

Aranızda Reiki ile ilgilenen var mı bilmiyorum. Ben birkaç gün önce inisiye edildim ve şimdi 21 günlük arınma günlerindeyim. Bu günlerde malumunuz bazı çalışmalar var, dengeleme ve uygulama gibi. Ben internetten baktığım kadarıyla birçok kişi farklı farklı yapmış. Eğer yapan var kendi çalışmaları nasıldı bir atarsa (tabi ki özel mesajla) sevinrim.

Sorum ise bu 21 gün boyuncaki deneyimleriniz :)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Usui reiki 1, kundslini 1, 2 insiyem var bikac gun icinde kundalini 3 insiye alcam.. uzaktan şifa yapıyorum surekli.. dun 18 bugun 55 kisiye coklu gonderdim.. hayirlisiyla daha çok kanallik yapcam.. kronik ve agir hastalıkları iyilestirme programimiz başladı.

0|0
    0|0
    • Bu konuda bana bilgi verir misin?

• ben arınma programı yapmadım.. insiye aldım falan baya ama artık yapmıyorum.. şuan hangi aşamadasın? ne bilgisi istersin?

• bn Reiki 1 aldim. Reiki 2 almak istiyorum ama bir türlü uygun fiyat bulamiyorum. Inisiye konnusunda yardimci olabilecek birini taniyor musun? Ve birine Reiki uygularkenki el pozisyonlari kendine uygularkenle ayni olmuyor bu konuda kafam karisti

Erkekler Ne Diyor 6

• Reiki ile ilgili bilgim var . Enerji alma durumu filan işe yarıyor ne gariptir ki. Kız arkadaşımın ısrarına gitmiştim kursuna :( Neyse el kol arısı olanlara uyguluyorum arkadaşlarımdan ama kolum kopuyor nan bütün pis enerjileri üstüme üstüme biniyor :(((

0|0
    0|0
  • Reikide inisiyasyonmu varmış ya, üstad kim?

0|0
    0|0
  • :) bununla ilgilenmen çok ilginç..çok uzun burda nasıl yazayım

0|0
    0|0
  • evet beni de bir ara inisiye etmişlerdi, bir garip olmuştum

0|0
    0|0
  • Aduketçiler sizi..

0|0
    0|0
  • kafa yapıyor mu bu bahsettiğiniz şey?