Paranın satın alınamayacağı hiç birşey olmadığını göstereceğim.

Şu ana kadar ne bir sevgilim oldu nede üni okuyabildim nede mesleğim oldu belki anlıyamazsınız bunları yaşamadığınız için ama çok mutsuz oluyor insan ot gibi yaşadığını anlıyorsun elinde sahip olduğun hiçbirşey olmayınca , ve bir eskiden miras meselesi var yakın zamanda açıklanacak bana kalan payı alıp üni yede gidecem kızlarlada gezicem evimde olacak arabamda ve mutlu olucam ilk defa , sizin hala daha satın alınmıyacağı düşündüğünüz şeyler var mı ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Git bu güne kadar yaşayamadıklarını yaşa o zaman o parayla...

Sahip olunca çok mutlu olur musun o da ayrı konu, içinde kalmasın. Aşkı da, sevgiyi de yalan da olsa satın alırsın, ciddiyim...

0|0
    0|0
    • ben bir yaşıyayımda ondan sonrasına bakarız ama yaşamadanda ölemem mezardan çıkarım yani o kadar hırs birikti

• Yaşa tabi, nasıl istiyorsan öyle yaşa... Hayat senin (:

Kızlar Ne Diyor 2

• Sağlık

Sevgi

Huzur

0|2
    0|0
  • O kızlar yanında sadece paran için olacak. Sen bence git oku ki kafa yapın değişsin. Çok boşsun.

0|0
    1|1
    • kafa yapımda değişçek birşey yoktu arkadaşım , esas o üniye gidenler boştu boş olarak mezun oldu işleri güçleri karı kızla gezmekti kızlarında kucaktan kucağa atlamak ,

• sende şatoda yaşıyor sanki dünyada herkes. kızlarla gezmek için diyosun . evlen eşin olsun işte kızlarla gezmek istemessin

• defalarca aldatırım o yüzden evlenemem

Erkekler Ne Diyor 3

• yok.para herseyı satın alır

0|1
    1|0
  • Sahip oldukların sonunda sana sahip oluyor.

1|0
    0|0
  • parayla aşkı sevgiyi mutluluğu satın alamazsın

1|0
    0|0
    • benş mutsuz eden şeyler bunlar oldu sahip olunca mutlu olucam , basit bir denklem

Yükleniyor...