Lütfen yorum yapın ben yapamadım yardımm :( Amacı ne anlayamadım?

bir erkek var çıkma noktasına gelmişsiniz ama çıkmamışsınız üstünden 2.5 yıldan fazla geçmiş hiç görüşmemişsiniz konuşmamışsınız.size naber yazıyor sizce bunun amacı ne düşünüyorum düşünüyorum anlayamıyorum şoktayım

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamıyorum neden triplere giriyorsun arkadaşım ? Aradan 2,5 yıl geçmiş ve sana naber yazıyor bunun altında neden bir art niyet ya da herhangi bir şey arıyorsun ? Boş şeyler ile kendini meşgul etmene hiç gerek yok. Akışına bırak,sonra kendime kuruntu yapmışım deyip üzülme kardeşim, hadi şimdi takma kafana ve keyfine bak..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• kendısı boslukta kaldıgında aklına bır anda sen gelmıssındır sana bır mesaj atarak sansını denemek ıstemıstır

0|1
    0|0
  • amacını arzulamaktr senı belkıde bosluguna gelmıstır olanları yok say tekrar kon usmayı dene belkı we neden bole bsy yaptıgını sor

0|0
    0|0
  • Şuanda kalbi bos bakmis ha soyle biri vardi bir pas atayim bakayim bostaysa takiliriz demis olabilir

0|0
    0|0
  • Boşta kalmış eski defterleri araştırıyor..cevap bile verme..

0|0
    0|0
  • canı sıkılmış,

Son soruma bakarmısın yardım lutfen

0|0
    0|0
  • Kimseyi bulamadı ve sadece seni anımsayıp şansını denemek istedi. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Ablacım hormonlar tavan yapmış seni aramış...

0|0
    0|0
    • 2.5 yıldır hormonları sabitmiydi yani neden şimdi ne alaka

Kızlar Ne Diyor 3

• Canı sıkılmış galiba...

0|0
    0|0
  • sevgilisinden ayrılmış boşta kalmış nabız yokluyo işte

0|0
    0|0
    • sevgilisinden ayrılalı oluyormuş baya

• ben bu oyuna geldim sen gelme aynen 3 yıl evvelinden tam çıkmak üzereyken aramayıp sormayıp beni terkeden şimdilerde benle konuşmaya çalışan birine bir şans daha tanıdım ama ne kadar saçma sapan bir davranış olduğunu gördüm , aynı şeyi yeniden yaptı yeniden hayatıma girip çıktı sebebi bana göre cinselliği benle yaşayamayacağını gördüğünden ben ciddi düşündüğümdendi ama ona sormadım hiç bu davranışının sebebini gerke de yokmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...