Annemle spor yüzünden kavga ettik?

Merhaba. Ben spor yapmayı seven bir insanım. Fakat ygs yüzünden bıraktım. Kick Boksu düzenli bir şekilde yapıyordum. Parmağım çıktığı içinde 2 antrenman kaçırdım annem o kafam kadar parmakla bile birşeyin yok git diyordu :D her neyse 6-7 ay oldu bırakalı vücudum gayet aynı duruyor ama çok fazla kilo kaybım oldu. Dışarıdan herkes çok zayıfsın vs diyor karnımı ya da göğsümü görünce oha diyip şaşırıp kalıyor. Astsubaylık ve harp okulları mülakatlarına gireceğim fakat annem sadece koş diyip beni sinir ediyor. Spora para vermem vs diyor maymun iştahlısın vs diyor. O harp okulunu vs kazanamazsamda bu evi terk edeceğimi birdahada beni bulamayacağını açık söyledim ona çünkü şu an hayallerimle oynuyor. Hayalimde Özel Harekat görevlisi olup doğuya gitmek vardı. Ve bedeni yeterlilik sınavını geçmek istiyorum hemde vücudumu geri toparlamak istiyorum şu an resmen kollar çelimsiz kaldı.176 boy 55 kilo birşey oldum. Sinirden öleceğim bana akıl verin. Kendin para biriktir vs demeyin çünkü kız arkadaşımla aramızda mesafe var ve ona zor para yetiştiriyorum.

Güncellemeler:
kız arkadaşım benden para istemiyor. bu yaz tatil yapacağız para biriktiriyoruz.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• kız arkadaşından ayrıl tüm paranı hayallere yatır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1) Yeterlilik sınavını geçmek için süper bir vücuda gerek yok
    2) annenin spor yapmana karışması ve ben spora para vermem demesi yanlış
    3) senin Doğu'ya gidip kendini ne olduğu belirsiz bir savaşın eşiğine sokmak istemen anlamsız
    4) vücut geliştirmek evde de yapılabilen bir şey
    5) kız arkadaşına para yetiştirmeye uğraşman saçmalık zaten para sana ait değil başkasının parasıyla başkasını besliyorsun söyle o kıza idareli kullansın
    6) eve terk edeceğim diye anneni tehdit edip kadını üzerek eline ne geçecek anlamadım
    7) umarım fikirlerin değişir...

0|0
    0|0
    • kız arkadaşım benden para istemiyor. bu yaz tatil yapacağız para biriktiriyoruz.
      ve Doğuya gidip ne olduğu belirsiz savaş ne demek ulan? Nesi anlamsız vatanı korumanın. şu an sen elinde kahve diğer elinde telefon ile bu siteye giriyorsan o anlamsız savaş dediğin ve bir anlamsızlık uğruna doğuda şehit olan askerlere borçlusun.
      6) Tehdit etmem ben söz verir ve yaparım.
      7) Değişmeyecek.
      5) tatile çıkacağız diyorum para vermiyorum. Beraber para biriktiriyoruz.

• Anlıyorum hayatta Başarılar

• ona niye para yetiştiriyosun bizle sevgilimle uzak mesafe ilişkisi yaşadık bana para filan vermiodu istemiodum çünkü

0|1
    0|0
    • hayır ortak para ayırıyoruz. ama bu yaz beraber tatil yapacağız elimizde para yok. bu yüzden yani.

• kimseyi çok önemli olmadığı sürece dinleme ve kız arkadaşın senden neden para istiyoki annende haksız sonuçta hayatı yaşayacak olan sensin

0|1
    0|0
  • evladım sen iyi misin elin götü boklu kızına paralarını harcıyorsun. o parayla kendine et al ye bol bol protein al madem hayallerin varsa. nasılsa ayrılcanız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...