F.Terim ile ilgili sorular

Mersin maçından sonra hergün Fatih Terim ile ilgili sorular soruluyor. Yok kaç maç alacak yok bu hareketleri doğru buluyor musunuz vs.vs. Biz Galatasaraylılardan çok sizler önemsiyorsunuz ki size daha fazla yararı olur bu durumun sonuçta takımın başında en önemli haftalarda teknik direktör olmayacak :) Aykut ya da Samet'in başına böyle birşey gelse 1 gün konuşur 2. gün umrumda olmaz. Bu kadar mı tedirgin oluyorsunuz Fatih Terim'den ? :) Hergün sorup kendinize göre kötüleme amacınız nedir ? :) Yani elinize ne geçiyor her gün her gün aynı şeyleri konuşmaktan ? :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• herkes konuşulur.terimde konuşulacak hazmetmeyi öğrenin

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü Fatih Terim en iyi teknik direktör :)

0|0
    0|0
  • çünkü o king Onlar aykutada neler dedıler zamanında kendı ıclerınde huzurları yokkı sımdı tek ıslerı realle oynayan Türkiyenin en büyügü yoksa niye sorsunlar kıskanclık

ben bigun onlarla ılgılı soru sormam

1|0
    0|0
  • kıskanıyorlar ya ne yapsınlar zavallılar sayemızde realı gorduler camdan yemeklere bakan ezıkler gıbı:P

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaptiklarinin cok itici oldugu kesin ama turkiyenin en iyi teknik adami tsnin basina gelse cok mutlu olurum bana kisiliginden fatih terim bir sekilde kupa aliyo

2|1
    0|1
  • Yavşak çok memlekette.

2|0
    0|1
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorar o hesap boşver.

0|0
    1|4
  • Valla adamın yerinde bende olsam aynısını yapardım.herkes sanıyorki sahaya girdi de o sebeple atıldı.sırtı dönük topu yere vuruyor kime ne dediğini kimse bilmeden hakem trirübe gönderiyor.millette sahayı bastıda atıldı sanıyor.adam sonuna kadar haklı.kimse kusura bakmasın.

0|0
    0|0
  • Zamanında başkanları ŞİKEden çok konuşuldu. Üstünü b*kla sıvadılar kaldı. Şimdi Tff hakemler el birliğiyle adamı bitirmeye çalışıyorlar.

0|0
    1|1
Yükleniyor...