Galatasaray'a Real Madrid'den golleri bugün kim atar?

Galatasaray'a Real Madrid'den golleri bugün kim atar

Güncellemeler:
Sorumu silmislerdi Ronaldo iki gol atinca gene yerine koymuslar tabi trilyoner adama adam gibi davranilir :)))!

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldo 2 tane atar. hattrick te yapabilir.

0|0
    3|5

Kızlar Ne Diyor 8

• gizli sormuş . çünkü biliyor bu sorudan sonra ona neler girer neler çıkar. en azından senin gibi döt korkusu yok bizde:D:D Aslan gibiyiz nede olsa Aslaaaannn :D:D:D şimdi gelcek gizliden laf sokuşturmaya çalışcak:D:D:D:D sen bence kestir gitsin. böyle erkekliğimden ben olsam utanırdım işldghijşlhfşigh

8|0
    0|4
  • al işte. eğleniyo mal. 3 golü ard arda attık be. 2. ye sevinmeyi bitirememişken 3. geldi. hadi bas git.

0|0
    0|0
  • O sacı ve burnu havada biri varya o atar bak.

1|0
    0|0
  • girdimi goller sana:P ezik dün gs aldı macı daha utanmadan güncelleme yapıyorsun.

0|0
    0|1
  • Mesut Özil, Ronaldo'suyla İleride Karim Benzemasıyla ,Sol Kanatta Di Maria'yla Acımayın Cincona. Lalalalay . :D

Acı acı koyucaklar bunlara tıpkı geçen 3 tane koydukları gibi.

0|1
    2|0
  • sunu sıkayet etsenıze küfür ediyor ona buna kaale almayın sorusunu sıkayet edın

2|0
    0|2
  • modlar sılmelı sorunu ona buna küfür yazıyorsun

2|0
    0|1
  • ne eziksin be sen hergün soru soruyıırsun kafayı ıyıceksın

2|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini elinle de tatmin edebilirsin. sözde avrupada birlik olmaya çalışıyoruz

4|0
    0|2
  • 2-0 real alır :(

0|1
    0|0
  • öncelikle soruna 5 yıldız verdim ama o kadar çok 1 yıldız veren olmuş ki ancak 2 yapabildim :) bizim takımın gollerini 1 modric, 2 ronaldo, 1 tane mesut, 1 tane de semih kaya k.k. atar :D

galaratartrararararasararaserayaay gol atamaz. şu takımın adını öğrenemedim gitti ya :D

0|0
    2|2
    • admin buraya admin buraya admin burayaaaaaaa :))) birazdan atarlar bunu

• ronaldo 2 tane atar diğerlerini bilmem.

0|1
    0|0
  • nuri ronaldo bezama-z kimse sana madrid:) yine 3 lükler bu akşam hakemde süleyman abay

1|2
    1|0
  • Ronaldo attı dk 9 agahggsdhsajaj Fatih terim hayla tahtada dizilişi değiştirip duruyor ::D

0|2
    3|2
Yükleniyor...