Arkadaşlar bu tavrının amacı nedir ?

onunla okulda hiç konuşmamıştık. hoşlandığım çocuğa dedim ki yarın okulda seninle birşey konuşmak istiyorum dedim o da tamam olur dedi fakat bugün okula geç geldi ve erken ayrıldı çıkışa kalmadı halbuki çıkışta söyleyecektim ona olan ilgimi . ve tenefüse bile çıkmadı.bundan önce en azından 1 kere çıkardı . bunların kasıtlı olduğu gibime geliyo . sizce neden böyle yapıyo ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• belki işi vardır.belki de önemsemiyordur.ona sormak gerek bilemeyiz.iki ihtimal bunlar geldi aklıma.

1|0
    0|0
    • önemsemese yani bilmiyorum ama o da bnden hoslanmasa sureklı goz goze gelmezdık ..

• bence onunla konusurken ona ters kose yaptırabılecek sorular soracagımı dusunup panıklıyo :SD

• madem öyle düşünüyosun bize niye soruyosun bacım ya :D :D sen de ters köşe yapmayacana söz ver :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Kasıtlıda olabilir. işi vardır denk gelmişde olabilir. Git konuş:)

1|0
    0|0
  • tam olarak nasıl biri bilmediğim için net bişi söylemek olmaz

1|0
    0|0
    • utangac galıba . cunku sanaldan mesajlasıyoruz ama okulda konusamıyoruz ama goz goze gelınce gulumsuyo bazen

• Utangaclk kötü

Kızlar Ne Diyor 2

• bencede söyleme bir süre yani kendi gelsin sorsun ne dicektin diye.. önemsese merak etse cikardi herhalde demekki istemiyor duymak bile istemiyor belkide

1|0
    0|0
    • hmm ben bununla hep göz göze geliyorum ve bazen gülümsüyo göz göze gelince . faceden de mesajlaşıyoruz o da benden hoslanıyo gıbı

• bence cok utangac cunku sadece sanalda konusuyoruz..

• ozaman demek istedigini sanalda söyle vea okul disi söyle belki yalniz olunca daha rahat olur

• Eee işte haytım ne zaman bir değer verirsin bir yerleri tavanlardan inmez. Kasıtlıdır büyük ihtimalle. Senin yerinde olsam söyleyeceğimide söylemez suratınada bakmazdım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...