Beşiktaşlılar neden bu kadar rahat Fbliler neden bu kadar karamsar?

Ben Beşiktaşlıyım Beşiktaş şampiyon olsun istiyorum ama anlam veremiyorum bu duruma. Burada da çevremde de Beşiktaşlılar şampiyon olduk modunda Fbliler şampiyonluk gitti diye bakıyor. şu an net puan farkı 5 değil 4(2li averajtan). Yani eğer Beşiktaş 1 maç kaybeder ve 1 maç berabere kalırsa Fb şampiyon olabilir. Beşiktaşın tamam hücum hattı çok iyi ama her gelen atağın gol olduğu maçlar oynuyoruz. Buna rağmen nasıl her maçı kesin yeneriz diye bakıyorsunuz..

ilk yarı bizi evimizde 2-0 yenen akhisarla, bizi yenen kasımpaşayı ezen kayserisporla, İlk yarı çok zor bir maç oynadığımız yenik duruma düştüğümüz Osmanlısporla, ne kadar kötü olursa olsun 3 büyüklerden Gsla, Ligin bize en ters gelen takımı Konyasporla maçımız varken nedir bu rahatlık çözemedim. Umarım bu takıma yansımaz çünkü rehavet veya baskı en son isteyeceğimiz şeyler

Bence şu an durum %60 Beşiktaş %40 Fenerbahçedir. Her hafta üzerine %5 eklenir. ya da azalır.

1|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin ha Fenerbahçeliler hep bir karamsarliktalar

0|1
    0|0
    • Benim işime geliyor ama onları çözmekte mümkün değil takıma tüm sezon sabrettiler şimdi en önemli maçta ıslıklıyorlar :)

• Aynen Beşiktaş💟💟

En İyi Erkek Görüşü

• Erkenden havaya girmek yok ! geçen sene son 1 ayda nasıl gitti şampiyonluk gördük tribündeki göz yaşı döken insanları unutmadık bunlar hep erken hava yüzünden oldu neyse ki takım ve hocamız bunun bilincinde ve maç maç düşünüyorlar onların gözünde her maç filan niteliği taşıyor buradan taraftarlarımıza ricam burada şampiyonuz şampiyonuz gibi lafları bırakıp takıma destek çıkmaları Kartal yuvalarından ürün almalarını imkanı el verenleri ise deplasman da ki maçlara davet ediyorum şayet Vodafone arenada bilet kalmadı gibi bir şey artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Ligin bitimine 6 hafta var eğer Fenerbahçe dünkü gibi maç oynarsa ve dediğin gibi Beşiktaş bir maçta tökezleyip bir maç berabere bitirirse averaj farkıyla Fenerbahçe şampiyon olabilir ama sağlık olsun. Bakıp göreceğiz, iyi olan kazansın. Şampiyon olursanız şimdiden tebrik ederim. :)

0|1
    0|0
    • Sağolasın. İyi olan kazansın :)

• Fb bütün maçlarını kazansa bile ( bence kazanamaz) Beşiktaş 3 galibiyet 2 beraberlik alsa bile yeter şampiyonluk için

Daha önce Bursa maçında da puan kaydedileceğini düşünenler vardı , skor olarak zor gözükse de bol pozisyonla kazandık

Her iki takimin oyununa ve ve aradaki puan farkına bakınca Beşiktaş in şampiyon olacağına inancım tam

0|1
    0|0
    • Ama işte o 3 galibiyet 2 beraberliği almak kolay değil bence. Torku maçını %90 kaybederiz. Çünkü 2. yarıdaki Torku Beşiktaşı çözdü. Osmanlısporla da maç tam bir bir onların bir Beşiktaşın gittiği savunmasız bir maç olacak her şey olabilir. Akhisar zaten evimizde yendi. Beşiktaş bunlara rağmen bu maçların hepsini alabilir ama rehavet veya stres olursa işi daha da zorlaşır.

• Akhisar maçında tamamen şanssızlık olmuştu hatirliyorsan 7 net pozisyon kaçırdık
      Konyadan en az 1 puan alınır , kupada olimpiyatları maçta yan hakemin ofsayt bayrağı sonrasında yenilen gol ve kırmızı kart isleri bozmuştu
      Osmanlı maçı en zoru olacak , Vodafone arenada olduğu için rahatım

• Beşiktaşa dışardan bakan biriyim son anda hata yapıp şampiyon olamıyor ne hikmetse şu iki maçı atlatıp farki korumalı ve. Şampiyon olmalı hakketi çünkü

0|1
    0|0
    • Kesinlikle hak ettiğimiz düşünüyorum ama yine de tedbirli olmak lazım herkes ne çabuk unuttu son 4 haftaya lider girip 3. olduğumuzu ben son 2 maça 5 puan önde bile girsek bu kadar emin konuşmam ama herkes çok emin umarım benim bilmediğim bir şeyi biliyorlardır :)

• İnşallah hayırlısı olsun Beşiktaşa Bu sene olması lazım. Fenerbahçe seneye denesin. 4 yıldız şansını

• @Dartweyt Emekse o zaman Fbnin ikinci maçında canerin 10 defa kırmızı kart görmesi gerektiğini de söyleyeceksiniz. O caner kırmızıyı yesin bakayım o zaman maç 2-0 bitiyor mu. Sonra Konyayı 4-0 yenen kimdi? Bırakalım bu işleri Fb uygulanan Bjk 3-2 yendi Fb 2-0 yendi birbirine bariz üstünlük kuramadı iki takımda. Bjk bu ligin açık ara en iyi oynayan takımı bunu herkes söylüyor. Ki maliyet olarak Fbnin altında bir maliyette. Sadece kadlecin bonservis bedeliyle biz defans hattımızı kurduk düşünün aradaki farkı

• Akhisar yenersek inş şampiyonuz nedenmi
    Kayseri içerde no problem
    gs maçı kolay gibi
    osmanlı içerde no problem
    tamam işte konyaya kalmıyoruz

0|1
    0|0
    • Bence hiçbir maç öyle kolay tahmin edilebilir değil. Oğuzhan Marionun sarı kart sınırı ve şimdi ikisi bir maçta kart görse takımın omurgası değişmek zorunda kalır. Zor bir duruma düşeriz mesela

Fb Gs Osmanlı ve Torkudan puan kaybettiği için şu an aramızda 5 puan var. Ve bizim de tüm bu takımlarla maçımız var. Ben şampiyon olamayız demiyorum olucaz inş ama daha çok erken.

• Cenk Tosun belki ama Tolgay kesinlikle kuvvetsiz ve tedirgin oynuyor. ben onu çok iyi anlıyorum. Ben de sakatlıktan yeni çıktım aklım gidiyor yeniden başıma gelicek diye. Tüm sezon oynamayıp ondan Oğuzhan Performansı beklemek yanlış olur. Ama tabi inş hiçbir senaryo olmaz kimse kart görmeden lig biter

• Opuzhan sarı kart cezalısı olcak diyorsun da orta parmak gösterdi hakem birşey yapmadı Tff ceza vermedi sonraki hafta oyuncunun boğazına bastı yine ne kart ne ceeza var sence artıkceza alırmı ki.

• futboldan anlayan biri için şu aşamada herşey bitmiştir gözüyle olaya bakmak doğru değil bence, geçmiş sezonlarda bir çok örnek vardır ilk aklıma gelen 9 puan geriden gelinip şampiyon olunan bir sezon olmuştu. önümüzdeki fikstürde zorlu maçlar var iki takım adınada, beşiktaşın da yaşayabileceği muhtemel kayıplar olabilir bunlarda süpriz olarak düşünülmemeli, bu sezon gs ve ts pek varlık gösteremedi ama üstü rahatsız eden takımlar var osmanlı, akhisar, konya gibi küme hattında da can havliyle kayıplar yaşatılabilir bununda çok örneği vardır, vansporun ts ye çelme takıp o sezon fenerin şampiyon olması gibi, maçlara hafta hafta bakılması gereken zamanlardayız artık, kagıt üstünde şunu yeneriz şundan 3 puan alarızlar temenniden öteye geçmeyen şeylerdir futbolun doğruları değildir derim ben, bence öyle yani, hayırlısı olsun artık..

0|0
    0|0
  • En azından sizin takım ruhuyla oynuyor. Bizimkiler ruhsuz oynuyorlar, siz kaybetseniz bile bizimkilerde kaybedecek.

0|1
    0|0
    • Ben takım olarak çok memnunum Şampiyon olmasak da takımdan 2-3 kişi hariç hepsi kalsın isterim ama bizim takımda işler kötü gitmeye başladı mı durduramıyorsun. Umarım bu sene bunu aşarlar

• İlk maçta kalelerine 30 şut çektiğimiz Akhisar'a ikinci kez yenilmeyiz. 3-4 Haftadır puan kaybediyordu ve Bursaya karşı da çok kötü futbol oynadı.
    Kayserispor'a fark atarız.
    Osmanlıspor'a deplasman da tabi ki zorlanırız adamların oynadığı futbol da açık. Vodafone Arena'nın atmosferinde tökezleyecekler.
    Galatasaray bu kötü futboluyla yenilecektir.
    Konya'ya gerek kalmıyor. Puan kaybı yaşayabiliriz bu maçta.

0|0
    0|0
  • Bence sen saçmalamışsın. Fener şampiyonluğu %70 oranında şampiyon. Bak Bjk maçlarına anlarsın.
    Akhisar deplasmanına gidiyor. İlk maçı 2-0 deplasman da yendi Akhisar ilk defa Avrupa ya gitme umutları var puan almak zorundalar Bjkden.
    Kayseri :İlk maçı zorla 2-1 kazandı Bjk. Küme düşmemek için puan alması lazım yoksa küme düşer.
    Galatasaray Bjk yener rahat onda birşey beklemem.
    Osmanlı :İlk maç 1 den 2 olmuş 3-2 zorla Bjk almış. Osmanlı hayatında ilk defa Avrupaya gidicek puan alması şart.
    Konya :2016'da yenilmeyen tek takım Bjk puan kaybeder.

0|0
    0|0
    • Sen yazdıklarımı okuduğuna emin misin?

• Evet hocam işim gücüm yok senden soru çalıyorum :) çünkü sen bu yazdığım basit analizi yapabilecek tek kişisin Süper Ligi izleyen tek sen varsın. Kaldı ki ben Beşiktaş bu maçı kazanır Fb mu maçı kaybeder demedim sadece ruh halinden bahsettim. Neyse sen hayal dünyada takıl ne desem boş

• Neden 40 dk önce bu soruyu sormadın ya da 2 gün önce neden sormadın hayatı sorgulamadan yaşarsan snein gibi olursun.

• Mantığım her ne kadar Beşiktaş şampiyon oldu artık dese de duygularım hala şansımızın olduğunu söylüyor :) Beşiktaş'ın en çok güvendiği şey gol atabiliyor olmaları. Biz ise gol yollarında etkisiz bir takımız. Bu hafta gerçekten çok önemli , eğer Beşiktaş Akhisar ile berabere kalırsa biz de Trabzon'u yenersek son 4 haftaya Beşiktaş sıkıntılı girebilir. Ama tam tersi durum olursa lig biter bu hafta.

0|0
    0|0
    • Fb Trabzon da puan kaybeder ve Beşiktaş alırsa işte o zaman ben de %80 derim çünkü psikolojik olarak Fb çok pis dağılır ama tam tersi olursa Bjk dağılır.

• Kesinlikle katılıyorum. Bu hafta çok önemli bir viraj iki takım için de.

• O kupayı kaldırdığımızı görmeden şampiyonuz demem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...