Sizce kim şampiyon olucak Fener mi Bjk mi?

Bjk kalan maçları :
Akhisar deplasmanına gidiyor. İlk maçı 2-0 deplasman da yendi Akhisar ilk defa Avrupa ya gitme umutları var puan almak zorundalar Bjkden.
Kayseri :İlk maçı zorla 2-1 kazandı Bjk. Küme düşmemek için puan alması lazım yoksa küme düşer.
Galatasaray Bjk yener rahat onda birşey beklemem.
Osmanlı :İlk maç 1 den 2 olmuş 3-2 zorla Bjk almış. Osmanlı hayatında ilk defa Avrupaya gidicek puan alması şart.
Konya :2016'da yenilmeyen tek takım Bjk puan kaybeder.
Fenerbahçe kalan maçları :
Ts :3 hafta üst üste kazanamayan bir Ts var. Fener kazanır. İlk maç 2-0 Fener yenmişti.
Gaziantep :Düşme potasın da Deplasman da kırmızı görüp 2-2 kalmıştı.
Başakşehir :Zorlu maç olması beklenir. İlk maç 1-0 kazanmıştı.
Gençlerbirliği:İlk maç 1-0 kzanılmış kolay maç.
Sivas :O maça kadar düşmeyi garantiler.

Peki sizce kim şampiyon olur.

• Fenerbahçe.
    24% (4)39% (9)32% (13)Oy Ver
  • Bjk.
    76% (13)61% (14)68% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel.

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• beşiktaş şampiyon olur

0|2
    0|0
  • Şampiyon Beşiktaş ,

Fb tüm maçlarını kazansa bile ( kazanamaz ) Beşiktaş 3 galibiyet 1 beraberlik alsa dahi yeter

0|0
    0|0
    • 2 beraberlik

• Alakası yok o dediğini tanımam bile ama benim görüşüm demkki her fenerli böyle düşünüyor. Eğer o golü atmasak yine yenerdik neden mi. İlk yarıda kaç kere kalemize geldiniz sıfır ama yenseydik şu an sizi o maçta sizden öndeydik Oğuzhan'a neden Tff ceza vermedi mesela
      Raul 7 maç ceza aldı. www.google.com.tr/search
      Oğuzhan kaç maç.
      www.google.com.tr/search

• Adam olana laf bir kere söylenir , aşağıdaki ne yazma demissin ben sana polemik yaratma dedikce uzatıyorsun , demekki laftan değil engelden anlıyorsun
      Senelerdir forma çıkarmaya ugandada bile sari verilir , emenike çıkardı sahaya girdi cıktı 3 sari alması gerekiken hic almadı
      O hareketin kralını meireles ve emre yaptı ceza almadılar.
      http://i.hizliresim.com/GRMvOy.jpg

Hakeme bahane bulmak yerine boş kaleye gol atamayan milyon dolarlık forvetlerine bakmalısın
      http://i.hizliresim.com/3LG9k4.jpg

http://i.hizliresim.com/XkRB56.jpg

Ve fernandaonun gs maçındaki pozisyonu

• yaptığın analiz olası ihtimalleri içeriyor, lige artık hafta hafta bakmak lazım, fener iddaasını kaybetmiştir demek yanlış olur, beşiktaş ta şampiyon olmuş gözüyle bakmakta yanlıştır. beşiktaş hata yapana kadar fener kaybetmezse beşiktaş bundan olumsuz etkilenecektir psikolojik olarak o baskıyı hissedecektir hep üzerinde ve bu belkide hataya yönlendirecektir. fenerin yapması gereken sadece o baskıyı diri tutmak olmalıdır rakibine...

0|0
    0|0
    • benim cevap başlığımda tartışma yapmayın, tartışmayada davet etmeyin lütfen ok.

• Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Fener babayı alır kaç haftadır mac kazanamadı mersin hariç

0|2
    0|0
    • Ben ne diyorum sen ne diyorsun kime puan kaybetti.3. olmak isteyen Konya Bjkde maçı var. Osmanlı Avrupaya gitmek istiyor Bjk puanı var Gsnin Bjk ile maçı var sen maçları biliyorsun dimi. Babanı katma bence işin içine.

• Tamam kardeşim yazmak zorunda değilsin yazma ben senin gibi değilim.

• Sen benim gibi olamazsın zaten

• belli fenerlisn

0|1
    0|0
  • Futbol bilgin yerlerde.. Beşiktaş ilk 4 maçı 3 puanla kapatacaktır.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Osmanlı Konya Galatasaray maclarini kayıpsız geçmesi lazım ama zor olacak biraz

0|0
    0|0
  • Ankette bile ikiye katlamış hala fener şampiyon diyor futboldan alakan yok belli

0|1
    0|0
Yükleniyor...