Hareketsiz hayatım var. Evde ne tur spor yapabilirim?

Arkadaşlar merhabalar, hareketsiz bir hayatım var okula gidiyorum geliyorum lys ye hazırlandığını için pek vaktim yok dışarı çıkıp yuruyemiyorum. Bu yuzden hep ustunde bir yorgunluk var hareketsizlikten ve yatmaktan dolayı. Kilo aldim biraz kilo vermek istiyorum. Evde ne tur spor yapabilirim ne yapabilirim ayrıntılı bir şekilde cevap verirseniz çok mutlu olurum.(5 ve 2 kg lik 2 ser dumbellar ım var)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hareketsiz yaşam pek coğumuzun sorunu, valla bir çizelge oluştur ve bu çizelgede dambıllarınla yapabilcğğin hareketleri belirle ve günü gününe, her gün kendi vucuduna göre ve vucudunun verdiği tepkiye göre aynı hareketleri günde 2 ve ya 4-5 defa tekrarlayabilirsin ve bunu çizelgede işaretle belli aşamadan sonra hareket sayını artır örenğin dambılı kollar bitişik yukarıya koltuk altına çekme hareketini 10 kez yapıyorsan belli bir süre sonra 15 e çıkar böyle şeyler yani, günün hep aynı saatlerinde bu harekleri yapmaya çalış bir zaman saat 9 da bir zaman saat 12 de gibi karmaşık olmasın, çalıştığın yer bol okşijenli alan yer olsun camı açık tut, vucudunu zorlayan hareket varsa onu derhal terket öyle yani kolay gelsin bu arada :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Vücut Geliştirme Salonuna Kaydol.

0|0
    0|0
  • Salona gitmek istemiyorsan barfiks aleti alabilirsin. Ben evde barfiks, şınav (hemen hemen tüm çeşitleri) karın egzersizleri yapıyorum. Kablolu bir egzersiz sistemim var bazen onuda kullanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...