İlk görüşte aşka inanır mısınız?

ilk görüşte aşka inanır mısınız ? hiç tanımadıgınız konusmadıgınız bırıne asık oldugunuzu nerden anlarsınız ?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• ilk görüşte aşka inanır mısınız ? hayır . O zaman cıkıp tekrar giriyim . esprisinden yola cıkarsak tabikide ilk görüşte aşk yoktur hoşlanmakvardır begenmek vardır etkilenmek vardır ama bunlar aşk degildir beyninizi ne kadar aşk oldugunu düşünmeye iterseniz o kadar inanırsınız sadece bütün sorun bu .

0|0
    0|0
    • olabilir

• kızı ilk gordugumde davranislari cok hosuma gitti ve hani her erkegin kafasinda bir sevdigi kadin tipi vardir bununda biraz etkisi var

• davranısları dıstan gördügün kadarıyla Seninde dedign gibi ''' HOSUNA ''' GİTMİŞ cevabı sen zaten vermiş oldun kızın iç dünyasını bilmiyorsun sonucta bir insan yaşamadan sevilmez bu kesinlikle bende katı bir inanıs . yani demek istedigim davranıslara veya görünüse asık olamazsınız sadece hoşlanabilir kafanızda bir profil olusturabilirsiniz mesela gülüşüne AŞIK oldum diyenleri duydum peki kıza bişe oldud işler döküldü yani artık asık degilmisinz ? bunu sana demiyorum yanlıs anlama beni 'ÖRNEK'

Erkekler Ne Diyor 19

• İnanmam! neden inanmam?

Çünkü; İlk görüşte aşk dış görünüşe önem verenler için geçerlidir. Eğer ilk görüşte aşk olsaydı. Birine değil herkese aşık olurdun.. Gerçek aşk nedeni olmayan aşktır...

0|0
    0|0
  • ben oldum köyde... acayip güzeldi etkilendim icimde birşeyler hissettim kalbimin ritmi degişti gözlerimi ondan alamadım.. yanına gidene kadar baktım ertesi günde asık oldugumu şöyledim

0|0
    0|0
  • kalbin güm güm atar bir anda... daha önce görmüşsündür sanki... hayatımı bu kişiyle sonlandırmak istiyorum dersin içinden...

0|0
    0|0
  • bence tamamen saçmalık ne zaman hoşlandın ne zaman aşık oldun yani imkansız bişe içinde kıpırtı olabilir ancak bunlar tamamen efsane kanaatimce

0|0
    0|0
  • benim burcum boğa ve ben bazen devamlı değil ama ilk görüşte aşık olurum melankoli derecesinde

0|0
    0|0
  • oldum walla aynı meslekten bir kız karşı komşu dükkanda, resmen aşık oldum ama diyememiştim, ve 1.5 sene sonra ben bir mağazaya sorumlu gittim ve kızda gelip benden iş istedi,gerisini tahmin edersin

0|0
    0|0
  • bu sene buna bende inandim kizla daha konusmus degilim sadece adini biliyorum ne yer ne icer bilgim sifir ama her gordugumde bir sicaklik basiyor nasil hareket edecegimi sasiryorum

0|0
    0|0
  • onu görünce kalp atışın hızlanır. mesela ben alyıncı sınıfta ilk kez aşık olduğumda hiç görmediğim bir kıza aşık olmuştum. onu görünce kıpkırmızı kesilirdim ve her gözümü kapadığımda bana bakıp gülümsediğini düşlerdim :)

0|0
    0|0
  • sen baştan zaten 1,0 yenik başlamışsın egg sende artık lades demişsin yapacak bir şey yok sevgi böyle birşey yani sanakolay gelsin

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşka abazalar inanır çünkü ilk görüşte bir insan neye aşık olabilir ki:)

0|0
    0|0
  • senin gibi sorular sormaya başladıysam aşığım demektir sende aşıksın çünkü:))) Hadi itiraf et:))))

0|0
    0|0
    • evet ama ben aşk oldugunu dusunmedım o yuzden fıkrınızı almaya calısıyorum

• Bak işte biliyosum aşık olduğunu:)) Biliyomusun bende aşığım hemde deliler gibi ama gidip konuşamadım bir türlü sen git konuş ama söyle seni seviyorum de bişey kaybetmessin... Benim durum biraz farklı çünkü aşık olduğum kız en iyi müşterimizin kızı:))) Oda sanırım bana boş değil ama cesaret edemedik ikimizde geç kalmaktan korkuyorum sen geç kalma dostum git söyle bence sakın geç kalma çok üzülürsün

• konuştun mu elemanla?

• aşk diye birşey yoktur. olamaz.

0|0
    0|0
  • Bir kez daha onu görmek istiyorsun demekki varmış .

0|0
    0|0
  • sürekli onu süşünür kendi kendinize hayal kurar güzlersiniz :)

0|0
    0|0
  • tabikide evet aynısı benim başıma geldi :D

0|0
    0|0
  • öyle bir ınarımki ne sen sor nede ben söleyeyim tepresyondayım şarkısını dinlierek geçiriyorum şu an

0|0
    0|0
  • İnanırım görmesemde. Sadece hissedersin sevdiğini

0|0
    0|0
  • ben ınanıyrum gozlerden cozerım kesınlıkle :)

0|0
    0|0
    • nasıl gözlerden ?

• evet 1 70 boyum var ama benım yzuumde cok guzel oyle dıyolar hem o bana gore o kadarda ıyı degıl yanı yakısıklı desem degıl sadece ben hoslandım ee ?

• ben bazen hemcınslerımı tanımyrum kı fızıgın ıyı yuzun cok guzel gıdıp baskasına gıdyr ya cınsel bı ıhtıyac olarak bakabılır eger sen ekledın fılan bseyler yapmana ragmen o adım atmadysa bu cocuga pas werme

• şuan inandım... ><

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İlk görüşte aşk olmaz..Saçmalık.

0|0
    1|0
  • ilk görüste aska ben inaniyorum suanki sevgilimi okula geldiginde ilk görüste okadar hosuma gitmistiki gözümü alamamistim ask demeyelim hoslanmak begenmek denir aslinda tabiiki ilk görüste begenme olsun:) veşu an3 yildir cikiyoruz ve hala gözümü alamiyorum ondan deli gibi seviyorum...

hic konusmamistim bende tanismamistim ama aklim ondaydi nedense yarin olsunda göriyim diyodum burdan anlasiliyordur herhalde

0|0
    0|0
    • nasil tanıstınız kı

• kiz arkadasim sayesinde tanismistik az catlak biseydi :) herkezle konusurdu onlada konusurken grubumuza girdi gibi öyle devam etti sansti yani...

• ıyıymıs

• İlk görüşte aşk diye bir şey olamaz aşk aslında dış görünüş değil ruhların bütünleşmesidir.Bir insanı ilk görüşte tanıyamayacağın gibi sevemezsinde beğenirsin ve hayalindeki karakteri ona düşersin.Tanıyıncada tam bir hayal kırılığı olur

0|0
    0|0
    • evet sonradan hayal kırıklıgı hep :D

• oldumda ne oldu ağızının çıktğı kdr bağırdı bn snn hocanım ne bu cürret dye

0|1
    1|1
  • İlk görüşte aşk yoktur, seksapalite enerjisi vardır..

1|1
    2|0
  • İnanmam. Beğenidir sadece...

0|0
    0|0
  • asla ınanmam ılk görüşte aska

0|1
    0|0
  • yok öyle birsey

0|0
    0|0
  • Karşı cinse olan aşksa eger ben aşka inanmıyorum...

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk yok..

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşka inanmam ama etiklenme olabilir hani başkalarında görmediğin ama ona bakarken gördüğün farklı bir şey var ve dikkatini çekiyorsa bu bence bir mesaj aşık olabilirsin gibisinden

1|0
    0|0
Yükleniyor...