Ağır Çalışıyorum fakat göğüslerim yayılmıyor?

Arkadaşlar 2.5 aydır fitness'a gidiyorum ağır çalışıyorum ama göğüslerim biraz yağlı oldugunu içinmi bilmiyorum Erkeksi bir görünüm almadı hala ucunda toplanıyor neden böyle oysaki çok ağır basıyorum 6 cm ölçü aldım.

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Germe hareketlerinden cok acma hareketleri yap

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• yağlı olduğu için olabilir. diyet ve kardiyo ile desteklemen lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok yağlıysan 2,5 ayda gitmez hemen. Zayıf ihtimal ama belki jinekomastidir. Çabuk yakmak istiyorsan yağ yakıcı al.

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapmalısın, yağ fazlan var. Özellikle deri altı denen ısrarcı yağlar.

0|0
    0|0
  • 2,5 ay göğüs kası yapmak için çok erken bir süre, 6 ay kadar sıkı bir şekilde devam et ayrıca alt göğüs ve üst göğüs antrenmanını ihmal etme.

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışman çok önemli değil yağını eritmeye bak. Yaplı vücutta kas belli olmaz.😉

0|0
    0|0
  • Fly at ve dips bas buyuk bir ihtimal alt gogus calismiyosun

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim benim senin hocan hiçmi bilmiyor ağır çalışmak yaglı olan gögüslerde yagları sertleştirir senin hafif çalışıp onu parçalaman lazm yazık 2.5 ayına be güzrl kardeşim

0|0
    0|0
  • Eger yagli bir yapin varsa agir basmanin anlami yok agir basmak guclu oldugunu gosterir. Senij vucudundaki yagi azaltman lazim kendine yeni bir beslenme programi yap ve sadece agirlikla kalmayip bol bol kardio yapmalisin.

0|0
    0|0
  • Kardeş hocası yok mu salonun ona sor çek kulağını ilgilen de

0|0
    0|0
  • pro destek al

0|0
    0|0
  • Yaptığın hareketlere de bağlı mesela sen hangilerini yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • kaç basıyon?

0|0
    0|0
  • muhtemelen jinekomastı

0|0
    0|0
Yükleniyor...