Facebook'ta ilişkisi hala gizli, siz olsanız ne yapardınız?

Sizce ne anlama geliyor bu ?

Sevgiliniz size ısrar etse Facebook'ta ilişkini gizli yapma da aç diye ve siz açıyorsunuz sonra siz diyorsunuz ki sende aç o zaman o da açıyor sonra için rahat etmiyor arkadaşının profilinden ekliyip görüyorsunuz ilişkisi hala gizli sadece size ve kuzenine açmış ne düşünürdünüz ve ne yapardınız. Ama sizi gerçekten seviyor ve Face'inde sadece tanıdıkları var hatta sil dediklerinizi hemen siliyor toplamda 70 Arkadaşı var vs. vs. :)

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Kesin çözüm sunuyorummmmm; Facenizi dondurun olsuun bitsin:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sayende 70 arkadaşı mı kaldı zavallının? yaptığı şey bana, face de ekli bir kişiden beklentisi olduğunu düşündürüyor başka açıklaması yok bunun, sende benim arkadaşımın kız arkadaşı gibi direk duvarına ''aşkım günaydın'' yaz :)

1|0
    0|0
  • allah akıl dağıtırken tuvalettimi sıçıyordunuz ne yapıyordunuz siz ya

2|0
    2|0
  • Çocukça şeyler.Facede arkadaş olma ile olsaydı bu işler, o zaman 1978 arkadaşı olan insanlar yol geçen hanı olurdu.

1|0
    0|0
  • "Sonra için rahat etmiyor" güven yoksa olay bitmiştir arkadaş

1|0
    0|0
  • gönül kapısı açık demek

0|0
    0|0
  • face face face..hep problem ilişkilerde..

0|0
    0|0
  • baskası da var bı erkek olarak bu yanii olayyy...

0|0
    0|0
  • belki oyle unutmustur. face iliski danismanlik burolari acmayi dusunuyorum su sorular yuzunden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sen şimdi burada içinim rahat ettirmeye çalışıyorsun yoksa bizden iyi şeyler duymakmı istiyorsun :) canım ortada her şey zaten düşünmeye gerek yok art niyet arama.

0|0
    0|0
  • Saçma bir düşünce bence gizli olmasını niye buna yoruyorsunuz ki belki ailesi var ne bileyim sebeb çok:))

0|0
    0|0
  • bence çok büyük bir sorunnn ben olsam intihar ederdimm...

1|0
    1|0
  • orada seni kıskanıyo olabilir. Sonuçta direk profilinde x kişisiyle ilişkisi var diye yan taraft resmin çıkack. Arkadaşlarınin bu şekilde seni görmesinden rahatsiz oluyordur. Veya terbiyesiz sözler falan ediyodur küfür gibi terbiyesiz paylaşımlari vardir. senin isminin gözükmesini bundan dolayı da istemiyor olabilir

0|0
    0|0
    • isimli degildi ama sorunda burda. . .

• tuaf bir arkadaş bu :) yani aç aç diyosan açmalı seni kimseden saklamamalı daaa başka facesi olmadığını bilemeyiz :)

0|0
    0|0
  • Çakaaaalllll:)))

0|0
    0|0
  • Utanıyordur.

1|0
    0|0
  • Bazilari aileleride fb'ta diye istemiyor.

0|0
    0|0
  • kökten çözün sorunu faceyi kapatn.:).ama kötü dşünme seni seviyosa korkma

0|0
    0|0
  • huzur batıyo galiba sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...