Rock-metal seven var mı ?

rock metal dinleyen var mı ? ben rock-metal dinlerim.ama bana hep sende rockcı tipi yok derler dışarıdan bakılınca çok sessiz sakin bir tipim giyim tarzım falan hiç yansıtmıyorum.sizce giyim tarzıma yansıtmalımıyım ? rock-metal hangi grup-şarkıcı seviyorsunuz ?

Güncellemeler:
ergen ? yine bir yanlış anlaşılan sorum... benim demek istediğim ben siyah giyinmeyi severim ama bana ne tarz müzik dinliyorsun diye soran olunca rock dediğim zaman giyim tarzımda neden yansıtmıyorsun diyor bu yıllardır böyle bende dedimki acaba her rockcı giyim tarzına yansıtmalı mı.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• ...metalci buldum sonundaaaaa...:)) ben heavy metal dinliyorm. bluesla karisik da dinliyom.cinderella, kiss,gunz and roses, three days grace, metallica, twisted sisters, shitesnake,steelheart,scorpions,linkinpark, pentagram.. giyimin siyah olsun yeter ..heycan yaptim

1|0
    0|0
    • heyecana gerek yok :D

• Pentagram dinleyen insan da kalmis sevindim :)

• pentagram dinlenmez mi yav, yeni solistiyle de hala iyi bence

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 6

• ooo dinlemem mi ya :) illa rockcı metalci tipin olmasına gerek yok ki , tamamen kendi isteğine kalmış bişey . kendini zorlayarak illa o stilede bürünmene gerek yok neysen osundur . rock &metal dinleyebilmek için illa tarzını yansıtmalısın diye kimse şartta koşmuyor . senin kararın senin tarzın kimse karışamaz . bunu eğer gerçekten istiyosan , seni mutlu edecekse tarz edinmelisin , yapmacık olma . Placebo 'ya hastayım ben , tabi onun haricindekileri de dinliyorum :)

1|0
    0|0
  • Genelde rockçılar piercing takıp her yerini boyayan tipler değil rahat ol insanlarım dediğini takma dinlediğin müziği biliyorsun sonuçta önemli olan bu. En sevdiğim Pink Floyd dur psychedelic rock severim ama anthrax megadeth slayer Metallica tool three days grace katatonia kopriklaani apocalyptica gnr iron maiden scorpions linkin park slipknot PENTAGRAM A7-x 30 second to Mars OZZY OSBORNE JIMI HENDRIX queen Marilyn Manson ve daha yazamadiklarimi dinlerim :D

0|0
    0|0
  • biri rock dedi:Davenged sevenfold:Daşıkım onlara da kişilikle ne ilgisi var bende kokoş olanlardanım gotlar gibi gezme ortalarda onlar eskidendi rock tipiymiş:Dkeçi sakal dene

1|0
    0|0
  • giymle rockçılık metalcilik bağlantısı nedir yahu. rock - metal dinliyosam siyahalra mı bürünmem lazım. mantıksız. nasıl içinden geliyorsa öyle giyin sen . linkin park ı çok severim bn. greenday, metalica,the beatles,pink floyd ve daha fazlası :)

1|0
    0|0
  • geçende biri bana ac/dc dinliyorum diye ergen dediydi :( aynı olaya kuzenim de maruz kaldı. mağrur gör bunları ablam :/

0|0
    0|0
  • İsteyen istedigini giyer. Bu sadece genelde rock dinleyen insanların ruh haline baglı olarak siyahı sevdikleri düşünülür. Faz lada yanılmazlar. Ben şahsen severim. Ama hep oylemiyimdir hayır tabiki. Rock veya metal dinliyorum diye siyah giyinmeliyim diye bir şey olamaz. Giyinmek istersen giyinirsin istemezsen giyinmezsin . Bu kadar basit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...