Arkadaşım tanışmak istediğim söylemiş, bişey yapmalı mıyım, beklemeli miyim?

,Merhaba herkese

Sorum şu: Hoşlandığım kişinin bir arkadaşının benim arkadaşımın arkadaşı olduğunu öğrendim, sevgilisi olmadığını öğrendik, ama gitmiş bu benim ismimi de vererek tanışmak istiyor demiş.

Ben bunu duyunca kızdım, tanışma planını uygulamadım. Arkadaşı da söylemem demiş ama gitmiş söylemiştir büyük ihtimalle. Biz bir kaç defa bakışmıştık ama o kişinin ben olduğumu bilmiyor olabilir.

Ben o da benden hoşlansaydı bir şekilde irtibatı o kurardı diye düşündüm sizce benim düşündüğüm doğru mu? Hoşlanmasına rağmen harekete geçmeme durumu olabilir mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın sana bir iyilişk etmeye calışmış ama sana yaranmamış :)

Ki çoçuk böyle bir şey isdemeseydi en başta bunu arkadaşına söylerdi.

Demek ki çoçuk da sana karşı boş değil.Bence ya sen en kısa zmanda onunla konuş ya da onun seninle konuşmasına fırsat ver.

1|0
    0|0
    • Ama hoşlansaydı o zaman şimdi o bir şeyler yapardı, sonuçta benden emin oldu. Bir de arkadaşı ona söylemiş miydi bakalım böyle böyle diye.

• peki bundan sonra onunla bir ayarlanma filan olmadan

farklı bir ortamda karşılaşırsan

ona karşı sen nasıl bir tavır sergillersin ?

• Onun adım atmasını beklerim ben bir şey yapmam, yolda falan da görsem belki bir bakış atarım geçer giderim :(

Erkekler Ne Diyor 4

• bence gidip konuşmalısın... ama öyle öldüm bittim modelinde değil.. gayet arkadaş gibi yakınlaşabilirsin.mesela onlar bir yere gittiğinde ortak arkadaşlarınızla gidin rastlantı gibi yapıp ordan bir muhabbet bağlayabilirsiniz. seni tanımasına izin verirsen kendine aşık edersin ...

0|0
    0|0
    • Zaten öldüm bittim modunda değilim sadece beğeni var o kadar :). Ama tanışmak istedim diye kolay kız, ayağıma kadar geldi gibi bir düşünce olabilir demişti bir arkadaş.

Bir de sana bişey sorayım, yorumunu beğendim de. Şimdi arkadaşının ona bu konudan bahsetmeme olasılığı olabilir mi. Yoksa siz erkekler kızlar gibi hemen gidip söyler misiniz.

Benim arkadaşıma ben hiçbir şekilde ona söylemem demiş ama içime kurt düştü.

• Tanışma olcak tekrar arkadaşım ikna etti, tamam dedim yine geriye dönemem. Artık kader bakalım.

• hayırlısı olsun o zaman :)

• tamam işte git tanış...

Enayimisin daha ne istiyosun arkadaşına teşekkür et... Senin için herşeyi ayarlamış..

Tanışmak yani alt tarafı ne var ki bunda... Çocuğa yapışmadın sonuçta..

Arkadaşına benden selam et :)

0|0
    0|0
    • Ya heyecan yaptım o zaman, ben öyle bir şey beklemiyordum ki o gün söylemiş hemen görüşme planı yapmış arkadaşlar, korktum ben de karşılaşmaya hazır değildim. Ama şimdi tekrar görüşme olacak doğal bir şey olması lazım..

• :D işte dikkat edecen böyle şeyler şakaya gelmez.

• Olacağı varsa olur takdir-i ilahi :)

• bende sevdıgım kıza teklıf ettım,konuşma fırsatım olmadıgı için söyleyeceklerımı kagıda yazıp zarfa koydum ve verdım oda aldı,ama bı ses gelmedı 2haftadır,şimdi benım sevmedıgımmı anlaşılıyor

0|0
    0|0
    • Mektubu okudun mu falan deme şansın yokmu, ya da sana nerden cevap verecek bu şahsiyet..

• Hoşlansaydı belli ederdi. Demek ki yeterince hoşuna gitmemişsin.

0|0
    0|1
    • kzın umudunu kırma :d Bi tanışsın dur hele

• İyi de arkadaşı eğer fikrini değiştirirse (yani ben fikrimi değiştirirsem) bana söyle buluşmayı ayarlayalım demiş.

• Ama evet haklısın realist olmak lazım..

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bekle derm <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...