Aziz Yıldırım Fenerbahçeyi Neden Tehdit ediyor?

Arkadaslar Lig Tv de Aziz Yıldırım basin toplantısı yapıyor ve taraftarlar Aziz Yildirim aleyhine tezahürat yapmaya devam ederlerse ve Ersun Yanal diye bağırmaya devam ederlerse benim canımı sıkmasinlar daha 10 yıl Fenerbahcenin başında kalırım bırakıp gitmem dedi sizce Fenerbahçe başkanı aziz yıldırım fenerbahçe seyircisini ve fenerbahçeyi neden tehdit ediyor?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gülüyorum..
    yazık koca fenerbahçe klubü, birilerinin çiftliği olmuş..

0|1
    0|0
    • Ben Gs liyim ama artık futbolsever biri olarak bu aziz yıldırım fbye kötülük yaptiginda bile zoruma gidiyor başkanlar taraftarları değil taraftarlar başkanları tehdit etmeli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• kendini kral zannediyor

0|1
    0|0
    • Ben Galatasarayliyim ama bir şahsın kendini fb den daha büyük görmesi bile benim canımı sıkıyor artık

• çünkü taraftarın çapsız olduğunu biliyor. beşiktaşta aynı durum olsa yeni stadı bile yıkarlar. taraftarını tanıma meselesi bu.

0|1
    0|0
    • Taraftar olmadan fenerbahçe ne ise yarar? Aynı lafim dünya da ki bütün kulüpler için geçerli taraftar olmadan başkanlar kulüpler ne ise yarar taraftar capsiz olamaz taraftarın istediklerini yapmazlar taraftarda tepki koyar Ben Galatasarayliyim su anda bu durumu en iyi ben bilirim

• Dün fb maçını izledin mi bilmiyorum ama şampiyonluk yarısında olan bir takımın son 5 maça girdiği dönemde sadece 19 bin kisi gitmisti maça konya bile her maçını 30 kusur bin kisi ile oynuyor taraftar maça gitmedi giden de tepkisini ortaya koydu ama aziz yıldırım tepkisini ortaya koyan az sayıdaki seyirciyi bile tehdit ediyor hala bir taraftara iftira çabası ben Fb taraftarını sevmem ancak konu taraftarlik olunca başkanlar taraftara uymak zorunda

• bende onu diyorum aslında. taraftar tepkisini arttırmalı. geri adım atmamalı. gerekirse takımı yakmalı. koltuk sevdası bitirbi bu ülkeyi ve futbolu. aynı şey gs içinde geçerli. bjk şu an iyi ama ilerde aynı şey yine tekerrür edecek.

• Koltuk sevdalısı aynı zamanda diktatör

0|1
    0|0
  • sözünde durup bırakması gerekir, yol yapıyordur bırakmamak için..

0|1
    0|0
  • çünkü aziz fener üzerinden kara para aklıyo. tüm kaçakçılık parasını fener üzerinden aklıyo...

0|1
    0|0
    • Aziz Yildirim'in Fenerbahce si Galatasaraydan her zaman aşağıda olmaya mahkumdur bu zihniyetle

• galatasaray bir kültürdür tarihtir. galatasaray sadece bir spor kulübü değildir zaten bu yüzden hiçbir zaman galatasaray olamaz fenerbahçe. 1481 den bu yana gelen bir tarih varken bazıları 1907 ile avuturlar kendilerini. kuruluşu bile galatasaraylılar tarafından ali sami yen'in izniyle olmuşken nasıl bizden yukarda olsunlar.

Yükleniyor...