Galatasaray'ın Real Madrid karşısındaki şansı hakkında ne düşünüyorsunuz? İtalyanlar bile inanıyor...

İtalyanlar bile inanıyor neden olmasın ki link

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Fenerbahçeli Olarak Galatasarayıma Canı Gönülden İnanıyorum Bakın Ben Koyu Fenerliyim Fakat Galatasaray turu geçerse göz yaşlarımı tutamam türk takımına canım feda

2|2
    1|1
    • Çok güzel

• Helal olsun

• Kardeşim ben fenerbahçeliyim yalan mı söyliycem yattıgım yatak yastıkta bıle fenerbahce amlemi var dün galatasaray her gol attığında gol diye bağırdım gece babam kalktı şaşırdı inandım kazanırlar dedim kazandılar ama turu geçemediler sağlık olsun ruhlarını koydular resmen savaştı adamlar ülkemizi temsil ettiler hepsi bizden neden desteklemiyeyim.

Erkekler Ne Diyor 20

• maalesef iyi şeyler söylemeyeceğim

1|0
    0|0
  • Şans her zaman vardır.%1 bile olsa sonuna kadar uğraşmak lazım.

1|0
    0|0
  • Tabikide futbolda mucizeler mümkündür ancak karşında Real Madirid olunca insanın bir dur demesi gerekiyor Real Madridin şu anda bırak Galatasarayı dünyanın hiçbir takımı Reali 4-0 yenemez Galatasaray gol atar ama Madirdde atar

1|0
    1|0
  • Ahh Biraz Daha Şanslı Olabilseydik :) Renkdaş.

1|0
    0|0
  • Tebrikler

kazandınız :)

2|0
    0|0
  • Al da gel turu Cimbomum

Ama bu da bir başarı ^^

1|1
    0|0
  • maç saat kaçta arkadaşlar bilen bir yorum atsın hangi kanal

1|0
    0|0
    • Star tv 21:45 sorumun cevabı değil

• teşekkürler ben pozitif düşünmüüyorum skor tahmini sölersem gsliler döver beni. Tamam lan vurmayın !

• Sus o zman:)

• Umudumu kaybetmedim ama artık zor 4 gol atmamız lazım imkansız artık 1 gol atsak cimbomumu tebrik edicem

1|0
    0|0
  • inşallahhhhhhhh

1|0
    0|0
  • Ne çektin be sen GS :)))

Hayali bile güzel :)))

1|0
    1|0
  • Bence iyi bir maç çıkarır GS, hatta gol bile atar ama turu geçecek kadar değil

1|1
    0|0
  • terime bende inanıyorum da bu defanla mı :S

1|1
    0|0
    • Bilmem:)

• Ne meraklısın sinir yapmaya valla bana yapsalar affetmem herhalde esil merhametli:)

• esila çok iyi ya :D

• 2-1 real alacak maçı. üzgünüm

1|0
    0|0
  • İnşallahda izlemeye değmez o maçı.

1|0
    0|0
  • Olmaz gibi geliyor bana.

1|0
    0|0
  • cok zor ama cıkmadık candan umit kesılmez

1|0
    0|0
    • Beyin ölümü gerçekleşmiş, organ bağışı aşamasında artık :))

• galatasaraylıyım ama gittim real madrid e oynadım gene iddaayı:D

0|0
    0|0
  • olmaz.imkansız.bi kere bizim takım onların yanında ağır çekim gibi kalıyor

0|0
    0|0
  • bu sefer dört tane yimesseniz ona dua edin:D

0|0
    0|0
    • Gizli seni çıkarıcam bir yerden ama

• ben seni çıkardım bile

• real 5 çakar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• gol yemeden 3 tane atıp,uzatmaya gitmesi için mucize gerek.karşı takım 2.lig a kategorisnden değil real madrid.gol atacağını düşünüyorum realin.hemen hemen garantiye almış maçı verecek bir takım değil.yener ve turu atlar.

1|0
    1|1
  • Marca: ''Daha önce Avrupa'da ilk maçı 3-0 kaybedip, ikinci maçta rakibini eleyen 15 takım var. Bunlardan birisi de Galatasaray. Dikkatli ol Real!''

1|1
    0|0
  • iyi oynar galatasaray gol bile atar ama turu geçemez diyorum objektif yaklaştığım zaman. ama bir galataraylı olarak canı gönülden istiyorum geçmesini!

1|0
    0|0
  • Top yuvarlak belli olmaz denir klasiktir. Bence çok çok zor ama imkansız değil :)

1|0
    0|0
  • Şans bizle ikinci golümüzde geldi allah yardımcımız olsun be yalnız ronaldonun ilk golü ofsayt :(

1|0
    0|0
  • Ben umudu kestim şahsen.

1|0
    0|0
  • tamam anlıyorum umutlu olunması çok güzel ama arkadaşlar biraz da gerçekçi olmak gerek.

1|0
    0|0
  • renktaşım neden olmasın 5 yıldız

köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı :))

1|1
    0|0
Yükleniyor...