Bilgisi olan varsa bakabilirmi?

Arkadaşlar yaşım 19 boyum 1.75. Ne kadar arastirdiysam boyun uzamaz ya da zor uzar gibi ifadeleri görüyorm boy konusuna iyice takmış durumdayim GH MAX gibi ürünler büyüme hormonu etki ediyormus. Sizce alsam ise yararmi

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Büyüme son 3-5 senede olacak bişi değil. O ilaçlarda bünyeye bu kadar edebiliyorsa çok ağır olmalı. Değer mi 3-5 cm için vücuduna zarar vermeye?

0|0
    0|0
    • GH max büyüme hormonu salgilamasinda vücuda yardım ediyor tetikliyor gibi bir şey. Hani sporcular protein tozu alıyor lar felan ya o misal. Bunun görevi o. Zaten spor esneme haraketleri yapmadan o ise yaramaz ben düzenli olarak yapicagim için..

En İyi Erkek Görüşü

• doktor bilgisi dışında bu işlere girme, boyunda kötü bir boy değil, türkiye ortalamasının üstü veya tam türkiye ortalamasındasın. uzun boy genetik işidir biraz dış faktör olarakta beslenme ve çevre faktörü bunun tamamlayıcısıdır. bir erkek cocugun boyu ne kadar olur sorusuna en iyi cevaplardan biride sülaledeki erkek bireyleri işart etmek lazım. dayı, amca boyları neyse 3 aşağı 5 yukarı o boylarda olursun en uzun kimse +- 5 koy o sensindir öyle yani , çok takma böyle şeyleri kafanı :D

0|0
    0|0
    • Valla dostum uzak Kuzenler e bakıyorum 1.85 1.86 en az. Çevremdeki arkadaşlar da uzun artık. Piskolojik oldu bende :))

• bu işler genelde psikolojik hak veriyorum sana ama zamanla bunun çok önemli bir şey olmadığını anlayacaksın, bir ilaç yazmışsın sanırım böyle şeylere hiç girme reklamla göz boyama işleri bunlar, göreli yararından fazla zararı vardır genelde böyle olmuştur hep, dünyada en zor ilaca onay veren amerikan ilaç dairesidir bu ilaç dediğin şeylerin hiç birisinin bu onayı yoktur, ticaridr hep, uzun boyu boşver ortaya karakter koydun mu peşinden herkes koşar bunu unutma :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Mayk endokrin doktoruna gidip kemik plaklarına baktırıyorsun, kapanmışsa artık uzamazsın. Saçma sapan ürünler kullanıp hayatını karartma

0|1
    0|0
  • Doktora tanışmaya rengi bir şey okuma içme ve inanılmaz yan etkileri var o yüzden doktor danışması önemli

0|0
    0|0
  • Açma Germe ve Zıplama İdmanları Uzatıyor Diye Biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...