Real madrid galatasarayı ezecek diyenler?

bi fenerbahçeli olarak şuna inancım tam bugun real madrid galatasarayı ezecek gibime gelıyor.kımse duygusal boyuttan yaklaşmasın.gercekcı olmak gerekırse tahmınlerı alalım

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray Feneri ezen diyenler kimler?

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende zorlayacaklarını düşünüyorum.Bir fenerli olarak Galatasarayı tutuyorum sonuçta Türk takımı ;)

3|0
    0|0
  • Yenecek desen bari ezmek aşağılayıcı bir kelime

İnşAllah Galatasaray tüm elinden geleni yapacak...

3|0
    0|0
  • sen fb misin ?

2|0
    0|0
  • bazılarının yorumuna bakıyorumda tam varos oldukları belli anlayan anladı . fenevliler ağlamayın kupayı gene kaldırıcagız:D

0|0
    0|0
  • ezecek demek yakışıyormu sana yakıştırabiliyorsan oh ne ala

2|0
    0|0
    • neden yakışmasnki futbol ayrı turk olmak bska gs yendj sevjndjm

• Belli :) kac soruma cevap vermisin senle bosa muabbete girmisim

• tamam muhabbete gırme ozaman senın ıcın en hayırlısı odur belkıde kendınce saygı duyarım

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir Galatasary'lı olarak şuna inancım tam ki; Fenerbahçe'lilerin ve Beşiktaş'lıların şöyle ezik hareketleri çok kendini belli etmeye başladı. Real Madrid'ten çok sizlerle uğraşır olduk. Sen UEFA ile ilgilensene eleman.

3|0
    0|0
  • Daha ne kadar ezecek diyorum ben de .Galatasarayı şişirip saldılar madirdin önüne sonuç ortada

0|0
    2|0
  • ben diorum bu aksam cimbomun rezilliğini izlein die cünkü cok konusuolar kapansın artık su cimbomlıların sesleri ne kdr cirkef bir takım telli oğullarınla sefer oğullarını gectiniz beh :d

0|0
    2|1
    • aynen yha şansa bela geldıler oraya artıst oldular.sanki clujla braga buyuk takımda lazioyu kucumser oldular

• hic sorma ya 3 tane yerler bakarlar dalgalarına bide utanmadan umut beklerler cakma ronaldo salhane köpekleri gibi dolasıo ortalıklarda :D

• ezdi zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...