Fenerbahçe'de Van Persie ve Diego'nun ıslıklanmasını doğru buluyor musunuz?

Fenerbahçe'de Van Persie, Nani gibi isimler protesto edilirken, en çok tepkiyi alan oyuna girdikten sonra Diego oldu. Siz bu tepkileri doğru buluyor musunuz?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun teknik direktörde oldugunu hala anlamadıysa o taraftar
    daha anlamasınlar..
    Teknik direktör seçimi baştan hataydı..
    Fener Taraftarı dünya yıldızlarını idare edicek bir teknik direktör getirmeliydi..
    Ama Anelka ve Ortega örneklerinde oldugu gibi.
    iyi bir sınav veremedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Oyunculara negatif yansıyacak , son haftalarda sadece moral bozar

Diğer taraftan bu adamlar o kadar kötü ki eleştiriyi fazlasıyla hak ediyorlar

0|0
    0|0
  • Fenerbahcenin cocuguna artistlik yaptigi icin diego cok isliklandi, zaten berbat futbol oynuyor. Kimse armadan buyuk olamaz, bu yabancilara ders oldu formayi islatmayani tribun isliklar. Burasi Fenerbahce.

0|1
    0|0
  • oynadıkları futbol beklentiyi tam olarak veremedi bu futbolcuların, yani süreklilik yok. bazen gerçekten maça hayati dokunuşları oluyor bazende çok etkisiz kalabiliyorlar. taraftar ıslıklayarak biraz bu futbolcuları rahatsız ederek uyarı vermek istedi bence, bu da doğrudur bazen gereklidir, futbolcu da ne oluyor yaww bir kendime geliyim der bu zamanlarda. ama bu ıslıklamalar sürekli ve futbolcuyu ve feneri aşagıya çekecek düzeyde sürekli olmamalıdır diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • Doğru buluyorum. O kadar para alıyorlar hepsi boşuna...

0|0
    0|0
  • Josef De Souza'da ıslıklanması lazım 8 milyon euro ya aldık adam balon çıktı ne çalım atıyor ne gol pası sadece basit paslar atmak oda boş gördüklerine

0|0
    0|0
  • Ligin başından beri beklediğimiz oyunu dalga geçer gibi dün oynadılar. Akılları nerdeydi acep?

0|0
    0|0
  • Haklılar hepsi kötü

0|0
    0|0
  • Doğru bence :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray maçında boş kaleye atmayarak büyük hata yaptı..

0|0
    0|0
  • Hakli tabi

0|0
    0|0
  • doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Gereksiz iki futbolcu çöp transferler.

0|0
    0|0
  • bence çok doğru bir tepki...
    azizenin eseri bunlar...

0|0
    0|0
  • Ya şampiyonluk gitti , bırakın sahaya inip pereirayı dövsünler , diego ölsün artık van perside eşek oynamıyor naparlarsa yapsınlar.

0|0
    0|0
  • Doğru tabi yazık o kadar paraya

0|0
    0|0
  • Üçünü topla Mario Gomez etmiyor

0|0
    0|0
  • onlara fb bosa para ödüyor. fernandao bile onlardan daha basarılı. ben bjk liyim ama digerbtakimlari da takip ederim

0|0
    0|0
  • Evet kötü oynuyolar

0|0
    0|0
  • haklılar top oynamıyorlar

0|0
    0|0
  • kesinlikle diego ıslıklanmalı takıma ayak uyduramıyor birde agresif tavırlarıyla takımı yıpratıyor

0|0
    0|0
  • Bir fikrim yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...