Erkeklerin en sevdiğiniz yönü nedir?

Erkeklerin en sevdiğiniz yönü nedir? Döktürün bakalım

Bu bir huy veya karakterde olabilir

Ya da fiziksel bir özellikte olabilir.

Herkes çekinmeden yazsın

Tesk ler:)

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Espritüel bir kişiliği olması top 10 listesinin başında gelir diyorum ve yalaka olmayışı,kendine özgü tarzı gibi faktörlerin de listenin geri kalanını oluşturan şeyler olduğunu düşünüyorum.Fiziksel olarak düşündüğümüzde siz erkekler nasıl dalgalı doğal görünen ve temiz saçları olan kızları seviyorsanız aynı durum kızlar için de geçerli.Hafif dalgalı ve kumral saçlı erkekler benim için sempatik.her ne kadar kimilerinin moralini bozsa da omuzlar öenmli kızlar için.çünkü kız muhabbetlerinde herhangi bir erkeğin karizmasından bahsediliyorken mutlaka omuzları geniş,kaslı tabiri kullanılır.kimisi buna pek önem vermiyor ama ben veriyorum;cildiniz mayın tarlası gibi iltihap tarlasına dönmüşse bir uzaklaşma oluyor kızlarda,sonuçta bir çok akne ilacı var onlardan kurtulmak artık çok daha kolay.bir de aklıma gülüş geldi,erkekler gülerken kendini belli eder,kızlar da öyle.bu yüzden ağzınızı bir metre ayırıp yarılarak gülmeyi yalnız veya kimsenin görmediği yerlerde yapmalısınız(yapmalıyız).gülerken artist bir bakış atıp imalı gülüyorsanız ben sadece UUU BEYBİ der başka da diyecek bir şey bulamam.erkekte boyu çok takıntı yapmayın,duruşu takıntı yapın,yürüyüşü takıntı yapın.kendine güvenmeyen,çelimsiz ,hödük gibi duruşunuz,yürüyüşünüz olmasın.Toparlan ve dik dur,kendine güvendiğini yansıt,son olarak da diyorum(bu da kız erkek herkes için)ASLA EGOİST OLMA.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kız dediğin asalet kokar :))

0|0
    0|0
  • ben yokmuşum gibi davranın lütfen

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter diyen kız çıktığı gün bu mesleği bırakcam arkadaş yeminnen:D

0|0
    0|0
  • takip ediyorum (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zeki erkekler tipe bakılmaksızın çekici.

1|0
    0|0
  • Bence bir erkek komik ve zeki olmalıdır,mal mal espriler yapmamalıdır ve espri yeteneği yoksa da susmayı tercih etmelidir.Hele bir de yakışıklı olup sessiz tiplerdense ama muhabbetide güzelse süper olur.Sevgili konularında ; korumalıdır , kıskanç olmalıdır ama fazla abartmadan tabi çübkü abartınca çok sıkıcı oluyolar , ara ara romantik ara ara odun olmalıdır ( bir dengesini bulucak yani ), başkaaaa...aklıma gelmiyo :\ fiziksel olarakta el bakımı dişleri saçları falan bakımlı olmalıdır.giyimde önemli :D baya döktürdüm bence aklıma başka gelmiyo :D

1|0
    0|0
    • baya iyi yazdın. tesekkurler. aynen katılıyorum. dişler çok önemli ve gevşek şapşal şaka yapan adamı bende hiç sevmem. ve de adam yerine koymam ztn oda cabası :))

• saolsun onlar ayseinde biz de neyi istemedigiğimize karar verioruz işte

• eğlenceli ve esprili , samimi , sıcakkanlı , ilgili , zeki yönleri tabikide :)

1|0
    0|0
  • Centilmen olanlar beni bitiriyor.

1|0
    0|0
  • kontrollü, sakin erkekler çekici.

1|1
    0|0
  • Yardımsever zeki ve espirili olmaları sözüm öküzlerden dışarı

1|0
    0|0
    • Bi erkek sana yardim etmek seni guldurmek zorunda mi sana hizmet etmeyen okuz mu oluyo.. erkekte aradiginiz mantigin zekanin birazi da sizde olsun ya lutfen

• Zaten yardımsever zeki be eğlenceli olmayanlar öküz demedim eğer bir erkek öküzse bu özelliklerde dahil beni etkilemez anlamında dedim cevabım oldukça açıklayıcı başkalarına çıkışmadan önce düzgün okumayı öğren

• Sürekli gülümserim ve onunla birlikte gülerim .gülmem çok hoşuna gider . Onu düşünmem onunla bir çocuk gibi ilgilenmem her sabah ve her gece ona yazdığım güzel mesajlara alıştığını söyler durur. Ona şarkı söylememi çok beğenir :) fiziksel olarakta tam onluk olduğumu söyler :)

0|0
    0|0
    • soruyu yanllış anladın sanırım:) erkeklerde en çok hosunuza giden özellik dedim. eğer bayan diillsen, yanlıs profilden yaziosun su an.

Yükleniyor...